Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
svetliopi44 - Чирак...
:)
Последна промяна от svetliopi44 на пет ное 13, 2009 9:01 pm, променено общо 1 път.
nivanov - специалист
Мдам, тонове предположения и нито една дума на темата "Защо" :>
Всеки мисли и казва нещо, но никой няма обяснение защо това е вредно ... :> Ето това искам да видя като отговор, и аз мога да намеря с гугъл достатъчно мнения, че е вредно, само дето всичките са без "защото" ...
svetliopi44 - Чирак...
:)
Последна промяна от svetliopi44 на пет ное 13, 2009 9:01 pm, променено общо 1 път.
crez - майстор
Вероятно последиците от GSM-те върху здравето на хората след години ще си каже своето, но така е било със всички тех. нововъведения. Ще припомня азбеста и ДДТ-то. Със сигурност мобилните телефони може да се окажат "гилотината" на човечеството. Аз вече пострадах от тези антени. Изчезнаха ми от три кошера пчелите. До преди да сложат антените съм нямал такъв случай, кошера пълен с мед а вътре останали шепа пчели и накрая и те изчезват, няма умрели пчели в кошера за да се съмнявам в болест. Като се поразрових за малко информация се оказа че тази болест си има име и причинител. Честотата на излъчване на GSM-те обърква честотата на излъчване при ориентиране на пчелите и те не могат да намерят кошера,останали извън него те загиват. Без пчели няма опрашване и започва глад, това предричат специалистите, освен ако не се промени честотата на излъчване.
svetliopi44 - Чирак...
:)
Последна промяна от svetliopi44 на пет ное 13, 2009 9:02 pm, променено общо 1 път.
rulom - модератор
Имам няколко кошера и ми се е случвало когато ровя в тях секунди преди да иззвъни GSM-а пчелите да пощуреят и да станат нападателни.Откакто го забелязах това, преди преглед на кошерите телефона го оставям в къщата, и нямам никакви проблеми.
svetliopi44 - Чирак...
:)
Последна промяна от svetliopi44 на пет ное 13, 2009 9:02 pm, променено общо 1 път.
Takezo Sensey - модератор
dmi написа:
Постъпила е оферта в нашия вход за монтаж на ГСМ антена от определен оператор, като предлагат около 600 лв наем на месец. някой има ли представа излъчванията вредни ли са, за да не си слагаме главата в торбата за тия пари? И горе долу така ли се плаща?
masterval написа:
Плаща се различно - според това наема ли се някакво ваше помещение за апаратурата или се вдига т.н. "шелте", демек къщичка за тази цел.
Вредно е. Особено когато антените гледат в теб, не дай си боже да има и релейки - те са едно като шиник кръгло.
tokuro40 написа:
искайте им поне 3000 лв. и сами ще се откажат :?
Теди - специалист
Със същата оферта дойдоха и в нашия блок и глупаците я отказаха, след което трябваше да се вдигнат месечните такси за блока и настана рев. Ако вие не вземете парите от съседния блок ще ги вземат и облъчват защото лъчението е насочено. Най малко има под самия излъчвател под него.
dmi - специалист
абе антените ще са на покрива, а аз съм 4 етажа под него. Ега да няма голям проблем, а?

Тема "леко странен въпрос за ГСМ антена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: