• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
iv - помощник
Въпреки че мълчите по две от темите ми, ще поставя още една и много се надявам някой компетентен да се отзове! Няма време! Лятото си отива! Има статия за барбекю на двора и аз МОЛЯ да я допълните само - как да се изгради и пещ материали, размери. Две в едно! Наистина се надявам на помощ!
Стефан - майстор
Зидането на пещ не е трудно, но налага ли се? И колко често ще се използва? Според мен няма смисъл от това.
iv - помощник
Разбрах как да НЕ си напрвим зидана пещ.....Зная, че рядко ще се ползва, но пък е хубаво да я има и като се прави едното, ще е добре да се направи всичко заедно.
masteradmin - майстор
Търся информация в момента споко.
И мене ме интересува зиданата пещ. Даже ако ми кажете телефона на свестен майстор ще съм още по благодарен :)
iv - помощник
Голямо търсене на отговор падна! Моите уважения! Аз пък наистина се надявах...... Извинете за безпокойството.
leonardo_vd - модератор
iv написа:
Голямо търсене на отговор падна! Моите уважения! Аз пък наистина се надявах...... Извинете за безпокойството.
Отнасяй се с уважение, не всеки е длъжен да ти помогне. Тук всички пишем по собственно желание, а всеки си има своя работа която е по-важна. :)
iv - помощник
Повече от всичко е уважението ми към труда на другите! Ценя го! Позволих си подобен коментар, защото ме увериха преди месец, че се търси материал по темата. Не е заяждане, наистина се надявах на помощ! Успех!
leonardo_vd - модератор
iv написа:
Повече от всичко е уважението ми към труда на другите! Ценя го! Позволих си подобен коментар, защото ме увериха преди месец, че се търси материал по темата. Не е заяждане, наистина се надявах на помощ! Успех!
Ами може админа да е забравил. Не успява да помогне на всички.
masteradmin - майстор
ето снимки за камина печка дадени са тухлите ред по ред

Прикачен файл

valtonen_3.jpg
valtonen_3.jpg (80.88 KиБ) Видяна 60049 пъти

Прикачен файл

valtonen_2.jpg
valtonen_2.jpg (54.43 KиБ) Видяна 60049 пъти

Прикачен файл

valtonen_1.jpg
valtonen_1.jpg (35.34 KиБ) Видяна 60049 пъти
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "зидана пещ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: