Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
fitnes___ - специалист
Ако може някой да опише цялостния процес
anmoll - специалист
Предстои ни да правим венецианска мазилка и изчетох много. Виж на:/www.colorsystems-bg.com / или отвори форума, след това иди на /Въпроси и отговори/ от там на /Боядисване и декориране/ ,след това на 2ра страница /Видове мазилки/.
anmoll - специалист
Тази мазилка е много скъпа, но е супер- има различни видове.
fitnes___ - специалист
аэ иа права сас "AРТИСТУК" но неэнам как е наи правилно да се полага ваксата сас карпа или сас самата шракла и дали е нужно да се цикли маэилката преди полагане на ваксата или след ваксата направо се цикли и после полира сас валнен парцал

Прикачен файл

DSC00602.JPG
това е което се полу4и вав кашти
DSC00602.JPG (41.75 KиБ) Видяна 8634 пъти
fitnes___ - специалист
аэ иа права сас "AРТИСТУК" но неэнам как е наи правилно да се полага ваксата сас карпа или сас самата шракла и дали е нужно да се цикли маэилката преди полагане на ваксата или след ваксата направо се цикли и после полира сас валнен парцал

Прикачен файл

DSC00601.JPG
това е което се полу4и вав кашти
DSC00601.JPG (44.92 KиБ) Видяна 8634 пъти
fitnes___ - специалист
аэ иа права сас "AРТИСТУК" но неэнам как е наи правилно да се полага ваксата сас карпа или сас самата шракла и дали е нужно да се цикли маэилката преди полагане на ваксата или след ваксата направо се цикли и после полира сас валнен парцал

Прикачен файл

DSC00604.JPG
аэ иа права сас "AРТИСТУК"
DSC00604.JPG (45.59 KиБ) Видяна 8633 пъти
anmoll - специалист
Ти си бил спец, а аз си помислих, че ти помагам :-D
fitnes___ - специалист
като эа пръв път и имаш напредвид че ми писна от един майстор поразпитах оскъдно и се пробвах :?
$64EN - специалист
fitnes___ написа:
Изображение
:shock: само не разбрах на тая готина мазилка не можахте ли да й сложите един по-хубав ключ :? ?някой legrand или нещо такова . срамота е с този гнусен ключ на тая мазилка според мене -сменяите го при първа възможност .много изпъква на яката стена
fitnes___ - специалист
ШТЕ СЕ ПОПРАВИМ ИМАМ ГО ВЕ4Е САС ДИСТАНЦИОННО Е ДАЖЕ :) :idea:

Тема "МОЖЕ ЛИ ПОВЕ4Е ИНФО ЭА ВЕНЕЦИАНСКАТА МАЭИПКА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: