• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Стефко - специалист
Драго, не искам да споря с тебе.
BARD - специалист
Стефко написа:
Драго, не искам да споря с тебе.
Аз не споря само казвам истината която сигурно по невнимание преиначаваш.
Стефко - специалист
Аз нищо не преиначавам. Пуснах тая снимка на камина, понеже ти ме помоли да не пускам твоята. За да не ти открадне някой идеята. После ти сам я постна. И отново ти казвам, че не желая да споря с теб. За пръв път ще правя камина, и нямам твоя опит. Признавам си. Каквато и бутафория да направя, на мен ще си ми харесва. Имам чувството, че всички камини, освен твоите, са бутафории. Как не намери да кажеш една добра дума за камините, сътворени от съфорумците. Даже и на майтап.
Аз знам къде ще е разположена камината ми, как да я направя, и пътя на комина. Още преди да те потърся. И те потърсих, понеже си професионалист. А аз през това време щях да се занимавам с друга работа. Проект не ми е нужен. Ти сам каза, че това е твоя стил на работа. С проект. Приемам го. Какво повече да ти кажа? Нали въпроса между нас го разрешихме вече?

ПП. Лекарите не ми препоръчват да се вълнувам. Възрастта ми е в повече. :lol:
BARD - специалист
Стефко написа:
Аз нищо не преиначавам. Пуснах тая снимка на камина, понеже ти ме помоли да не пускам твоята. За да не ти открадне някой идеята. После ти сам я постна. И отново ти казвам, че не желая да споря с теб. За пръв път ще правя камина, и нямам твоя опит. Признавам си. Каквато и бутафория да направя, на мен ще си ми харесва. Имам чувството, че всички камини, освен твоите, са бутафории. Как не намери да кажеш една добра дума за камините, сътворени от съфорумците. Даже и на майтап.
Аз знам къде ще е разположена камината ми, как да я направя, и пътя на комина. Още преди да те потърся. И те потърсих, понеже си професионалист. А аз през това време щях да се занимавам с друга работа. Проект не ми е нужен. Ти сам каза, че това е твоя стил на работа. С проект. Приемам го. Какво повече да ти кажа? Нали въпроса между нас го разрешихме вече?

ПП. Лекарите не ми препоръчват да се вълнувам. Възрастта ми е в повече. :lol:
Нищо не знаеш не лъжи,ако знаеше намаше да ме разпитваш на SKYPE и да търсиш помощ по форумите а досега да си я направил. :)
Стефко - специалист
Бъдещето ще покаже кой е прав. :? Опитваш се да ме провокираш и извадиш от равновесие, но няма да успееш. Винаги се държа културно. Всички виждат. И не мисля, че е срамно да питам във форума за неща, които не зная. Все ще се намери някой да даде правилния отговор. А решението ще е лично мое.

ПП. Вместо да правим полемика тук, защо просто не се обадиш на скайпа?
BARD - специалист
Стефко написа:
Бъдещето ще покаже кой е прав. :? Опитваш се да ме провокираш и извадиш от равновесие, но няма да успееш. Винаги се държа културно. Всички виждат. И не мисля, че е срамно да питам във форума за неща, които не зная. Все ще се намери някой да даде правилния отговор. А решението ще е лично мое.

ПП. Вместо да правим полемика тук, защо просто не се обадиш на скайпа?

Един път казваш че знаеш кое и как а сега пишеш И не мисля, че е срамно да питам във форума за неща, които не зная. .
Аз нали ти казах че нищо не знаеш който знае не пита а действа. :yawinkle:

Спирам полемиката.
Стефко - специалист
Така. С Драго се разбрахме вече.

Колеги, коментирайте последната ми снимка. Най вече грешките ми.

Ако желаете. Вилата ми е доста далече от мястото, където живея. И мога да работя там само по време на отпуск.

Благодаря!
Стефко - специалист
Извинявам се за двата поста един след друг. Явно няма желаещи за коментар.
v_tan - специалист
БАСИ полемиката за няква камера дето трябва да се облече! Вие сте страхотни.
Стефко - специалист
А според тебе лесно ли е да се облече една камера? Трябва ли проект, заверен от общината? От пожарната? От ДНСК? Протокол за съгласие от съседите? Питам, защото не съм запознат.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Да продължа, понеже ми изтриха темата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: