• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
пет ное 22, 2019 6:54 pmgnt69 написа:
пет ное 22, 2019 6:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хахааа, Русе и той ти го рече, ма математически формули, с мноо неизвестни, кой може да решава?
Моя опит, независимо от чистата синусоида, но с дрът автолмобилен акумулатор е плачевен, за да ти препоръчвам да кърпиш скъсани гащи.
Направи си нещата като хората, а ако не щеш, ше получаваш подобаващи отговори.
УспеЕеееех!
Опа, ако приемаш подаръци, от мъже, подарявам ти истински и пресен тягов акумулатор 33 Ач. Събитието ще се регистрира на форумна сбирка.
И аз искам акумулатор. :partyman:
Имам само още един. Голямия не си го давам, че ми падна независимостта.
За втория може да напрайм благотворителен търг, в полза на.....председатела на събитието ше реши.
gnt69 - майстор
пет ное 22, 2019 7:27 pmТрифон П.Трифонов написа:
Имам само още един. Голямия не си го давам, че ми падна независимостта.
За втория може да напрайм благотворителен търг, в полза на.....председатела на събитието ше реши.
Аз карам със стари от колите ми каквото хартиса. Сега съм сложил един 75ач Дюрасел, 10-тина часа ще издържа без ток. Котела зарежда буфера за около 4 часа и после само топлото с 5 вата от буфера до радиаторите. След 10 часа паля камината на дърва и продължавам напред :partyman:
пет ное 22, 2019 7:37 pmgnt69 написа:
Котела зарежда буфера за около 4 часа и после само топлото с 5 вата от буфера до радиаторите. След 10 часа паля камината на дърва и продължавам напред :partyman:
Оффф, аз нямам суха, та ше паля дженератора. За 5 вата....хм и 500 вата дуфхалка ше му включа.
Наздраве!
vlax - майстор
пет ное 22, 2019 6:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хахааа, Русе и той ти го рече, ма математически формули, с мноо неизвестни, кой може да решава?

Опа, ако приемаш подаръци, от мъже, подарявам ти истински и пресен тягов акумулатор 33 Ач.
Трифонов,на мен акумулатор не ми трябва.
Подари го на gnt69 Русе ,ако обещае да чете преди да пише.Ако беше отворил твоя линк,който аз съм прочел преди ти да го напишеш,нямаше да копира една камара прости и неточни формули.
пет ное 22, 2019 6:32 pmgnt69 написа:
Не ми дава да сложа линк затова ти копирах текст как се изчислява. :partyman:
:partyman:
пет ное 22, 2019 7:57 pmvlax написа:

Трифонов,на мен акумулатор не ми трябва.
Подари го на gnt69 Русе ,ако обещае да чете преди да пише.Ако беше отворил твоя линк,който аз съм прочел преди ти да го напишеш,нямаше да копира една камара прости и неточни формули.
пет ное 22, 2019 6:32 pmgnt69 написа:
Не ми дава да сложа линк затова ти копирах текст как се изчислява. :partyman:
:partyman:
Хихииии, Влахлисииии, ти си ....забрайх, чи си най умния!!! Съжалявам!
Е, както вече установихме, просто си ни изпитвал, за да на изобличиш колко сме глупави. Ах тиииии!!! Вечи съм сигурен, чи няма са посрамиш пред преатела.
vlax - майстор
Трифонов,престани с тези простотии,никого не подценявам,не обиждам и не изпитвам.
Просто трябва първо да прочетеш въпроса точно и отговориш ако желаеш,не да снасяш от сто герана вода.
Айде наздраве.
:partyman:
пет ное 22, 2019 8:15 pmvlax написа:
Трифонов,престани с тези простотии,никого не подценявам,не обиждам и не изпитвам.
Просто трябва първо да прочетеш въпроса точно и отговориш ако желаеш,не да снасяш от сто герана вода.
Айде наздраве.
:partyman:
Малко над осем часа и половина (8,5), умнико.
Задаваш въпрос, който няма да класифицирам, въпреки че загуби уважението ми и на който не може да се отговори конкретно, въпреки конкретни опитности, от потребители.
Затова усредних изискванията на преатела ти и ....те ти отговор и съвсем конкретен.
Ако някой го засърби, няма да съм аз.
Сефте са излагам и се пред ората.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "UPS за помпа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: