Най - вълнуващия въпрос зимно време.
traura - помощник
Здравейте.Бихте ли споделили мнение за тези модели алуминиеви радиатори>Fokus на МАКЕТ-ООД-Шумен и HELYOS.Проблема ми при "Италианските" е че не ми дават някаква реална гаранция,че са Италиански(не,че ас знам каква гаранция всъщност да търся)ама в магазините все нещо мънкат-абе няма проблеми.Докато тези на МАКЕТ могат да се вземат от фабриката.Цената е една и съща.За този модел FOKUS казват,че е нов и немога да намеря отзиви за него.Така,че моля за съвет!
naskov - майстор
Радиаторите марка Хелиус имат щампа на всяко ребро с надпис "Radiatori". Кашоните им са от кафяв картон със сини надписи. За шуменския Фокус нямам впечатления. Италианският Фокус е добър.
filmatoplo - майстор
Купи си от Ерато модел -Ера или БГ.мощни,бели не пожълтяват с годините ,добре прахово боядисани без да се лющят.
Spokoiniq - майстор
Потвърждавам, имам и от двата вида на Ерато , само по моя поръчка ми ги боядисаха с ефект кована мед, греят идеално.

Прикачен файл

DSC02029.JPG
DSC02029.JPG (69.02 KиБ) Видяна 6985 пъти
filmatoplo - майстор
Бях забравил тази екстра , за избор на цвят по поръчка. :)
traura - помощник
Благодаря за отделеното внимание!Ас наистина писах за тези два вида защото те ми направиха впечетление по магазините.За тези на Ерато не бях ги видяла .Благодаря!
danisaw - специалист
Аз бих препоръчал VOX
pac_ - специалист
Стига с този "VOX" де!Ти освен тези радиатори други не знаеш ли?А и този телефон...си е явна реклама!Ами да вземем и Ние да пишем телефоните и от "Направи сам"-форум да стане "Форум за реклама и запознанства"! :lol:
filmatoplo - майстор
Телефона за лични , сайта в профила.Относно глидерите -освен по красота ги избирайте и по мощност , изисквайте тази информация от продавач консултанта като му обясните и каква температура вода ще минава през тях .Една е мощността при вода 80 гр и друга е мощността при вода 60 градуса. :wink: Камините рядко пръщят постоянно на 80 гр - по скоро 65-75 градуса.Зависи от много неща -гориво , правилно оразмеряване .
armagedamian - специалист
Пробвай с каквито намериш на добра цена,но се съобрази и с мощността на глидерите.Аз лично продавам модела Kaldo на Radiatori 2000(It.).Същата фабрика произвежда и модела Helyos,Best и други.Не са лоши модели.Най-важно е да ти харесат естетически,а за боядисването - всчка фирма за прахово боядисване може да ти ги "изрисува" :-D
П.С. Цената на Калдо модела е 16,92 лв./глидер на височина 577мм. (Н 500) :wink:

Тема "Помогнете да си избера алуминиеви радиатори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: