• 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:? :-D Колку -420 лв , за тявъ пари 2 булки шъ мъ гушкат за месецъ :heart:
n.ganev - майстор
Ба шати пратя една Балканджийка и ша та топли и на половин цена :lol: .
Svezar - специалист
Ако имаше с кой да си разделим един ТИР в Поморие /по-скоро пет човека/ щях да се метна на тия пък да ги видим колко са добри http://www.peleti.at
plastkomfort - специалист
Тия да не продават гориво за атомна централа :-D
В момента при нас вървят по 340 лв. за тон
Svezar - специалист
То и тук има по 330лв ,ама нали се сещаш че от пелети до пелети разликата е като от Москвич до Мерцедес :wink: Да не ти казвам по колко ги продават същите в Баумакс например ,че ще ги вземеш не за ядрено гориво ами за диаманти :-D
Здравейте,

Нов съм във форума, а и също в сферата на пелетните котли.
Бих искал да ви попитам, каква е разликата в иглолистните и широколистните пелети?
На различни места има различни мнения, за това се надявам тук да получа точен отговор от хора, които се топлят на такъв вид гориво.
За котела, ще се сдобия с BURNiT CombiBurn 40 kw, закупен от Sunsystem.

Тъй като ще ми е първа зима на пелети, все още проучвам пазара и качеството на горивото, за жалост съм закъснял доста с купуването...

Поздрави,
Олег Бушев
plastkomfort - специалист
За мен иглолистните са по-добри стига да нямат кора в тях.
rosso666 - специалист
Колега мърджо с твоя котел не би трябвало да се притесняваш за качеството на пелетите.
rosso666 , аз няма да се притеснявам за качеството, това така няма ли да се увеличи количеството пелети изгорени за сезон :)

Ако има колеги, които се топлят със същия или подобен комбиниран котел, ще се радвам да споделят с какво се греят
tsarovski - помощник
Svezar написа:
Ако имаше с кой да си разделим един ТИР в Поморие /по-скоро пет човека/ щях да се метна на тия пък да ги видим колко са добри http://www.peleti.at
По-добри пелети от тези не съм горил.Продават се в Хоумакс.Заслужават си парите.
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: