• 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Явно имаш късмет да си на близо до производител на качествени пелети.
Evgeniy - майстор
kalin72 написа:
Е какъв е проблема като ти докарат 4 тона слънчогледови и 3 тона дървесни пелети, да си ги смесваш в това съотношение или както ти е угодно, като пълниш бункера?
Относно пакетирането, преди 2 седмици говорих с производител на слънчогледови пелети, http://ecobriquettes.bg/main_bg/4988_pe ... iuspa.html, в Плевен, и ми казаха, че при тях цената на бихбег и на чували е една и съща, 150 лева на тон. Дори предпочитали чувалите, защото с бигбег била голяма разправията за тях...
Такава цена ли казва сега? На мен Декември ми взе по 200...
rosso666 - специалист
Абе не ми е на блзо.а съм в софия.ама пелетите са на фена 320 в софия което е еистра.
filmatoplo - майстор
:| Мъка -днес горя последния чувал пелети ,догодина отново сме в джаза :supz: .Дилемата си остава да се чудя от къде да си набавям -качествени и евтини . :lol:
шоп - майстор
filmatoplo, а утре какво ще гориш?
отоплителният сезон ако не си ескимос е и май месец :-D

Аз не мисля за догодина, а за тази година.
filmatoplo - майстор
Имам в двора от 2 год- 4 кубика дърва , които без туй трябва да изгоря ,хем пречат ,хем започват да гният -гледам под кората им вече се въдят мравки .1 месец ще препалвам малко печката с дървата , а догодина -или нова пелетна камина или тунинг на старата с горелка :) .
шоп - майстор
filmatoplo + 1
ей това е хубаво на всегоривните системи. Могат да те отърват и от излишните " боклуци "
Аз също късна есен и ранна пролет правя есенното и пролетното почистване на къщата и двора с помоща на котела.

Както казва един мой колега " крематориума" :-D гори всичко!
s_s1 - специалист
filmatoplo написа:
:| Мъка -днес горя последния чувал пелети ,догодина отново сме в джаза :supz: .Дилемата си остава да се чудя от къде да си набавям -качествени и евтини . :lol:
Чувал съм да казват, че качествено и евтина има, но са на различни рафтове/магазини.
У наше село сняг вали, а в Бургаско може и летния сезон да откривате.
n.ganev - майстор
И аз днес шляпах в сняг :lol: .
filmatoplo - майстор
:) Ами ти с тоя лов ще газиш :wink: ,какъв сняг -аз сутринта по къс ръкав мих колата преди преглед , сега се понамръщи времето ама е сухо .А относно слънчогледови пелети -ако някой знае най близко место до Бургас и на юг да казва ша съ копууат тонои . :wink:
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: