• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ico_3 - специалист
Как да различа дървесни от сламени пелети?
filmatoplo - майстор
Днес си купих супер пелети от проверено место и качество , 80% дъб и 20% чам , сух материал без кора :wink: -цена във фабриката 340 лв тон , до вкъщи тона ми ляга с транспорт от 70 км разстояние -365 лв тон .Няма как тоя транспорт влиза в цената :? :wink: .Важното е че са проверени като материал и как горят във пелетната горелка Грейко , айде то не е тайна за тези от Бургаско може да разчитат -пелетите са в село Миролюбово .
feikot - специалист
Ти нали не беше на пелети бре,Филме ?
filmatoplo - майстор
:-D Налага се -първия въпрос на всеки към мен е -ти на пелети ли се отопляваш , сега имам отговор -Да :lol: .Пуста мода :? :lol: .
hr.hristov57 - специалист
Предполагам, си направил своя "информиран избор" и си се оборудвал с котела и горелката,които непрекъснато рекламираш във форума- то иначе не върви.
lusynik - специалист
Чудно ми е,защо си вземате Грейко и плащате луди пари за пелети/350 +/ ???
Основното и предимство е работата с агро пелети,такива с лошо качество,чипс,дребни въглища,костилки и пр.!Все горива които могат да се намерят доста под 350 лв!
kalin72 - майстор
lusynik написа:
Чудно ми е,защо си вземате Грейко и плащате луди пари за пелети/350 +/ ???
Основното и предимство е работата с агро пелети,такива с лошо качество,чипс,дребни въглища,костилки и пр.!Все горива които могат да се намерят доста под 350 лв!
И аз това се чудя... Според мен просто защото на хората не им се разправя да търсят некачествени пелети, а и явно ги устройва цената >350 на тон...което наистина е глупаво.
Svezar - специалист
kalin72 написа:
lusynik написа:
Чудно ми е,защо си вземате Грейко и плащате луди пари за пелети/350 +/ ???
Основното и предимство е работата с агро пелети,такива с лошо качество,чипс,дребни въглища,костилки и пр.!Все горива които могат да се намерят доста под 350 лв!
И аз това се чудя... Според мен просто защото на хората не им се разправя да търсят некачествени пелети, а и явно ги устройва цената >350 на тон...което наистина е глупаво.
Ами не гарантирам за точност на данните ,но примерно ако за агропелети се смятат такива от слънчогледови люспи то цените които виждам в нета са колкото на дървените,ако са от слама или нещо подобно предполагам че по-ниската цена ще е комплект с по-ниска калоричност и ще иска повече настройки на горелката /ако се сменят партидите/ което хората искат да избегнат. И накрая да не се окаже че си се топлил със същите пари само дето си пренесъл два пъти повече чували и си чистил всеки ден :wink:
milenskior - специалист
lusynik написа:
140-150 лв. без ДДС
От къде могат да се вземат слънчогледови пелети на такива цени?
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: