• 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Здравей, Christo! Не съм те забравил, но не се сърди. А относно качеството - прибрах се от Троянско с дузина чувалчета /подарък / за проба от производителя за който си хортувахме и подарък от теб, за което БЛАГГОДАРЯ :partyman: . Утре и в други ден ще получа бая дузини от същите пелети - 2х25 тона за сега. Радвам се че видях нещо направено с табият и мерак, но съжалявам че нямах време. Ще се реванширам!
filmatoplo - майстор
:) Ko става с тоз Бургаски район -Риба няма -пелети няма :? -само рускини и чехкини :heart: :yawinkle: .Ганев тествай -и дай инфо с цена , че може да търсим тая зима пелети от твоите :) .
syncho - майстор
И те могат да топлят... да не се оплакваш сега? :)
Christo - майстор
n.ganev, ми ти си изкупил пелетите бе човек! Утре отивам да пазаря моите, че ще остана на сухо :shock: Шишенцето съжалявам, че не беше от сливи, но това имах! Да си жив и здрав!
n.ganev - майстор
filmatoplo написа:
само рускини и чехкини
syncho написа:
И те могат да топлят... да не се оплакваш сега? :)
Даааа :-D . Изпробвано е отдавна.
filmatoplo написа:
Ганев тествай
Тестваное - повярвай ми.
Christo, не съм бе човек. Днес пристигнаха две дузини палета - за да не претоварят камиончето Баси. Утре идва и другата доза, а после и още. Другата седмица ще прескоча до Троян и ще ти се обадя поне за по кафе този път - ОБЕЩАВАМ , а да знаеш че трудно обещавам но обещая ли нямя мрЪдане :yawinkle: .
kaletoo87 - помощник
n.ganev написа:
Здравей, Christo! Не съм те забравил, но не се сърди. А относно качеството - прибрах се от Троянско с дузина чувалчета /подарък / за проба от производителя за който си хортувахме и подарък от теб, за което БЛАГГОДАРЯ :partyman: . Утре и в други ден ще получа бая дузини от същите пелети - 2х25 тона за сега. Радвам се че видях нещо направено с табият и мерак, но съжалявам че нямах време. Ще се реванширам!

на каква цена са тези троянскити колега
n.ganev - майстор
360 гроша/тон без преварената / за рушвет де :yawinkle: / франко Троян.
kaletoo87 - помощник
n.ganev написа:
360 гроша/тон без преварената / за рушвет де :yawinkle: / франко Троян.
много пари
filmatoplo - майстор
:? Миналата година по толкова ми легнаха и на мен пелетите , уж 340 , като прибавиш и транспорта хоп 360 :wink: честито булка .
n.ganev - майстор
kaletoo87 написа:
n.ganev написа:
360 гроша/тон без преварената / за рушвет де :yawinkle: / франко Троян.
много пари
Купувал съм си наденица от 2,5лв/кг, но предпочитам да си пия ракията с пъстърма от поне 20лв/кг а за по голям кеф от диво че е по добра.
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: