• 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 199
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Radoslaw - специалист
rosso666 написа:
Колега филме аз от две години съм с натурелска електроника на ератовската горелка.
Няма проблеми при монтирането .когато нямаш втори шнек не връзваш нищо,не отчита грешка.аз на това място съм си монтирал сервомотор за бъркалката.упрсвлението си е за 220волтов вентилатор.незнм друго какво те притеснява.ако имаш въпроси питай снимки мисля че имам в по-стари постове.
Извинявай ,може ли малко повече информация за тази бъркалка.Когато се ползват по леки горива ,чипс,черупки има нужда именно от такава бъркалка.Ако не те затруднява ,можеш ли да направиш няколко снимки.
rosso666 - специалист
Колега тя бъркалката ми е в горивната камера на горелката за да предотвратява задържането на шлака при горенето на некачествени пелети.в твоя случай май ще ти трябва бъркалка вътре в бункера.
Снимки можеш да намериш в някой от предишните ми постове в тази тема.аз просто не знам как да ти пусна линк.
plamenmaistora - специалист
Аз понеже сьм сьс сльнчогледови пелети имам бьркалка в бункера с фото сензор.Когато останат малко пелети при шнека се задейства и прибутва пелети .
ще пусна ако някой желае видео но утре преди малко напьлних бункера.
rosso666 - специалист
благодарско ако пуснеш клипче колегА
plamenmaistora - специалист
www.youtube.com/watch?v=xtCaUiaGq5I

несе вижда додре под бункера има електромотор който се задейства чрез фото сензор.


Аклапата на кумина е нова тема.

някой ако знае нещо за тези клапи нека сподели.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ.
plamenmaistora - специалист
Колеги преди малко запали горелката ,премина 1ва,2ра 3та ,степен Т димни 106 градуса,а в изчакване под 80.

дали това е от клапата?
някой ако има инфо за по прецизна :?
rosso666 - специалист
А тази клапа за какво е там колега
alsted - майстор
rosso666 написа:
Снимки можеш да намериш в някой от предишните ми постове в тази тема.аз просто не знам как да ти пусна линк.
Ако имаш желание и време да се занимаваш ...
Прикачен файл:
адрес на пост.JPG
Пишейки отговор в даден момент натискаш десния бутон и в падналия прозорец натискаш на "постави". Изписва ти се реалния адрес на поста, който в последствие е активен и само натискане върху него изпраща четящия право там. Пробвай: viewtopic.php?p=639013#p639013 Ако не ти харесват тези много букви можеш да го направиш хиперлинк така: цъкни
plamenmaistora - специалист
Тази клапа си мисля че когато се разгори силно се отваря по малко и намаля тяггата в котела.
Мисля че по този начин задьржа повече топлина,Т димни спадна с около 10 градуса.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 199

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: