Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gen4o71 - помощник
Донякъде сме готови :-D

Прикачен файл

18042010033.jpg

Прикачен файл

18042010032.jpg

Прикачен файл

18042010031.jpg

Прикачен файл

18042010030.jpg
PCL82 - майстор
Сега да не се окаже, че на пътя на балона има кран? Това е недопусимо! Между балона и котела не трябва да има никаква спирателна арматура.
armagedamian - специалист
Моля те обърни този разширителен съд.Защо си го навирил така,това не е отворена система.Ако тръбата към съда се напълни с въздух ,как ще обезвъздушиш?Мисли като правиш монтажа,не е нужно всичко да знаеш.Мисли малко повече!
gen4o71 - помощник
armagedamian написа:
Моля те обърни този разширителен съд.Защо си го навирил така,това не е отворена система.Ако тръбата към съда се напълни с въздух ,как ще обезвъздушиш?Мисли като правиш монтажа,не е нужно всичко да знаеш.Мисли малко повече!
Понеже не разполагам с достатъчно място,мисля да сложа кран и обезвъздушител под балона.Така става ли?
armagedamian - специалист
gen4o71 написа:
armagedamian написа:
Моля те обърни този разширителен съд.Защо си го навирил така,това не е отворена система.Ако тръбата към съда се напълни с въздух ,как ще обезвъздушиш?Мисли като правиш монтажа,не е нужно всичко да знаеш.Мисли малко повече!
Понеже не разполагам с достатъчно място,мисля да сложа кран и обезвъздушител под балона.Така става ли?
Сложи кран с изпускател най добре!
filmatoplo - майстор
То така се прави-преди балона кран с изпускател , така се проверява през време . :wink:
netcho - специалист
LazarGanev написа:
Добре е, добре е, ама тая помпа я завърти с черния капак нагоре, докато не са я видяли другите :wink: .
ЕДно въпросче - Наистина ли е от значение как е сложена помпата?! И защо??
LazarGanev - "Велик майстор"
netcho написа:
ЕДно въпросче - Наистина ли е от значение как е сложена помпата?! И защо??
Валът на помпата трябва да е хоризонтален, а не вертикален, защото лагерите са радиални и ще се повредят или заклинят
gen4o71 - помощник
filmatoplo написа:
Гори ли вече котела :wink:
Все още не сме стигнали до радиаторите ,че да го запалим :-D ,мъжа ми замръзи обекта поради кризата :) :-D

Тема "Схема за парно затворена система-кое след кое се свързва?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: