Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте.Нов съм във форума и имам няколко спешни въпроса.Ще слагам камина за вграждане с водна риза и радиатори.Интересуваме за 6 радиатора 1 лира какви консумативи ще ми трябват.И какъв бойлер 120л с две серпентини да купя ще има и соларен панел по късно.Благодаря.
gogitko - специалист
Основно помпа.И два варианта за тръбите . Или от тези белите с алуминиевата вложка или полипропиленовите.За първите тръбите са евтини ,но мноооого са скъпи фитингите. При вторите ти трябва специален поялник за спойване на частите. Ти си избираш. Друго-кранове , обезвъздушители, разширителен съд, термометър.Но е добре някой на място да ти покаже или да видиш готова инсталация и да черпиш идеи от там.
swissmad - специалист
Основно помпа,И два варианта за тръбите,Друго-кранове , обезвъздушители, разширителен съд, термометър
+предпазител по температура,предпазител по налягане,филтър,евентуално автомат.пълначка и гофре ,скоби и още някоя и друга щуротия в зависимост какво искаш .По принцип това е основното но не е лошо да направиш консултация на място с някой който разбира да прецените кое къде да е и да ти даде някой съвет ако го правиш сам.

Тема "Моля за съвет." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: