• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Както предполагах - като критерий за цена и качество на италианските камини си взел Da Vinchi, които са измислени и конструирани от Великия италиянец Леонардо да Винчи, който си е направил фабрика и си ги произвежда и до днес край ... София :lol:
DNP - помощник
А дали си ги гледал тези камини - http://kamini-italia.com/ ? Интересуват ме марката дали е добра, в магазина им има ли наличности, че нещо не ми се разкарва до Околовръстното напразно.
VLADO66 - майстор
DNP написа:
А дали си ги гледал тези камини - http://kamini-italia.com/ ? Интересуват ме марката дали е добра, в магазина им има ли наличности, че нещо не ми се разкарва до Околовръстното напразно.
Един колега търсеше евтина камина и му препоръчах тази http://www.sunsystem.bg/bg/otoplenie/details.php?id=173 -сега чакам със свито сърце като свият студовете дали няма да дойде някоя сутрин посинял и готов за бой :)
brad4edat - специалист
Днеска ходих и гледах Ямболската камина, по нищо не отстъпва на другите който гледах, даже ги и превъзхожда ( ако не броим, че за момента не е с напълно автоматизиран програматор, понеже онези дефектирали), било като дизайн, като заварки, като каквото се сетите. Камината изглежда много добре изработена. А за програматорите чувам вече от 3-4 човека, че наистина дефектират, така като ме предупредиха от Ямбол, че били китайски и за това те слагат Български програматори, но не са 100 процента автоматични. Казаха ми, че който иска все пак, ще му направят камината и с такъв, на негов си риск.
LazarGanev - "Велик майстор"
Сигурно е много опасна камината, щом превъзхожда "италианските" Да Винчи. Да Винчи и те ли са с китайски програматор?
brad4edat - специалист
Не знам с какъв са, но няколко човека също споменаха, че имат проблеми с тях. Не с пелетите, а с програматорите.
Казвам това от лични реални наблюдения-разглеждания! Не твърдя, че са достоверни и правилни, но лично за мен в този ценови диапазон 2300-3400лв. ямболските камини не отстъпват на другите, даже както споменах в една от другите видях глупоста да има силиконирани шевове в горивната камера, няма значение какъв термо силикон е сложен, силикон си няма работа там, поне за мен!
:partyman:
syncho - майстор
LazarGanev явно някои хора не могат да схванат сарказмът в изказването ти и за това ще им поясня, та току виж им светнало. Da Vinci са БЪЛГАРСКИ камини! Италиански камини с китайско управление до сега не съм виждал, ако някой е виждал ще съм му благодарен да ми покаже (може би на някой треторазряден гаражен производител). Определено има защо да държат цена хубавите неща. С 2 лева сирене не можеш да направиш...
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами аз съм го казал, ама човекът се е настроил, че е гледал италиански камини, щом името им има италианско звучене :-D
LazarGanev написа:
Както предполагах - като критерий за цена и качество на италианските камини си взел Da Vinchi, които са измислени и конструирани от Великия италиянец Леонардо да Винчи, който си е направил фабрика и си ги произвежда и до днес край ... София :lol:
LazarGanev - "Велик майстор"
"Фирмата ни е директен представител на фирма "NES" ООД"
:-D
Голяма чест е да си директен представител на шуменското ООД, което постигна всичко в областта на соларите и сега хвърли око на котли камини. Нямам отзиви за камините им, за соларите им мога да кажа, че по-калпави няма - някой ако знае - да ме опровергае :wink:
Ето ТУК има отзиви за пелетните им котли.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31

Тема "Камина на пелети с водна риза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: