Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nnikbg - специалист
OK мерси
zimel - специалист
Извън темата!

Кой, какви сметки си прави , преди да започне строежа- незнам.

По реалистично ми звучи, домашната сметка да се умножи по 3,14... и се получава ...колко ще излезне сметката накрая.

Все пак, нещата са малко относителни...

И аз съм на тоя хал. Просто споделям малко опит.

Ако някой ми каже, че разликата от домашната сметка и крайната цена е била 10 -15 процента :prayer: ,
ще го черпя.
tretre - специалист
В момента се продават много изгодно къщи, някои от които строени доста по-кадърно от сегашните обстоятелства за това.
Като се има предвид цялата разправия сега, дори да имам парите няма да строя.
За много години на всички участници във форума и огромни благодарности на всички безкористно помагащи с ум , опит и блага дума :prayer:
Някак си мненията по темата са абсолютно в 10 -ката :snakeman: и за това си позволявам да споделя ,че ако не Ви бях намерил, като форум нямаше да набера смелост да се заема с (поне за сега) МИСИЯТА НА ЖИВОТА СИ .Накратко -вече имам два етажа с обща квадратура около 200 м. и на пролет ми предстои покрив , мазилки и т.н.Естествено въпроса за отоплението е нещо , за което е хубаво да се помисли на време, а идеята на създателя на темата е идентична на моята и с радост бих прочел мненията на капацитетите тук!Май така ще се върнем и на неговата "пътечка" .
Поздрави!
zimel - специалист
Графе..., добре дошъл във форума, тука сме се събрали от цяла България, за да си обменяме опит.

Айде със здраве... и наздраве :drinkers:
zimel написа:
Графе..., добре дошъл във форума, тука сме се събрали от цяла България, за да си обменяме опит.

Айде със здраве... и наздраве :drinkers:
А ми то Графе , Графе ...ама повечко Дебеларий :mrgreen: :mrgreen:
Наздраве и ... с мезенце :drinkers:
mitaka_vk - специалист
zimel написа:
Извън темата!

Кой, какви сметки си прави , преди да започне строежа- незнам.

По реалистично ми звучи, домашната сметка да се умножи по 3,14... и се получава ...колко ще излезне сметката накрая.

Все пак, нещата са малко относителни...

И аз съм на тоя хал. Просто споделям малко опит.

Ако някой ми каже, че разликата от домашната сметка и крайната цена е била 10 -15 процента :prayer: ,
ще го черпя.
:lol: :lol: :lol: То ако не си си направил предварително сметката, колкото и да го умножаваш никога няма да излезе :prost:
zimel - специалист
Митак, ти наскоро да си строил нещо повече от гараж?
tretre - специалист
Вие ако мислите, че гаража се строи лесно?
zimel - специалист
Всеки случай е много по лесно и евтино от двуетажна къща с РЗП 470 м.кв.

Точно това имах в предвид, че за един гараж е трудно да си направиш точна сметка , камо ли за къща.

Тема "Отопление на къща с РП 150м2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: