• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
По Зарезан всички производители се омазват. Дали от Любов, дали от Дионисий :? не знам. Може и вече да са се напечелили?
6osi6 - майстор
jabata написа:
да попитам, кой производител тука, ти доставя пелетите насипно, по какъвто и начин да е?
Аз до момента не съм видял и един такъв. Дори и да имам къде да ги съхраня, никой не ми ги доставя така, ама това е друга тема. Има още много време да се учиме.
Пелетите от Техноууд, гр. Разлог са в найлонови чувалчета от 15 кг., както и в опаковки по 1 тон. През месеците май-юли цената е около 330 лв. с ДДС.
Здравейте,
Искам от рано тази година да се запася с пелети. Сега цените са по ниски отколкото зимата. Някой има ли впечатления от пелетите на Враня.

Благодаря преварително.
maistora1965 - специалист
Аз изкарах цяла зима на слънчогледови и мислех че пепелта е проблем ама в края на сезона привършиха и се наложи да взема някакви.И взех някакви иглолистни на чувала не пише нищо прозрачен наилон,лелеее нема такъв ужас от пет повтарям пет чувалчета котела и комина отвътре се покриха с някаква лепкава ,лъскава черна гадост която не иска да се чисти никога повече иглолистни.Проблема е че не знам производителя за съжаление.
От къде си ги взел да знаем?
nnikbg - специалист
Колеги , търся слънчогледови пелети във ВАРНА както и от дърво на нормална цена.
Смятам да взема 4 тона слънчоглед и 2 тона дървесни за сезон 2015/2016.
Някой ако знае нещо моля да сподели. :) :) :)
filip_n - специалист
Да се включа и аз в темата :)
В софийска област някой да има инфо за прилични пелети за цена приблизително 300лв/тон? За сега виждам че има иглолистни по 280 ама след като прочетох на майстора поста се чудя дали е добра идеята.... Колко да ги очаквам да паднат тук юни-юли ?
Пък слънчогледа ако някой се интересува мога да му дам тел на доставчик за по 3лв/ чувала
6osi6 - майстор
filip_n написа:
Да се включа и аз в темата :)
В софийска област някой да има инфо за прилични пелети... Пък слънчогледа ако някой се интересува мога да му дам тел на доставчик за по 3лв/ чувала
3 лева на чувал с доставка до София е изгодна покупка. Напиши телефона тук. Ще купя няколко чувала, за проба и проверка на точността на теглото.
filip_n - специалист
Писах ти на лично иначе теглото е 12 кила и който мисли да се запасява с такива да знае че са доста по обемни :D също така е хубаво да не се трупат много един върхо друг аз макс 6 реда бих сложил че като ги наредих по 8 реда чувалите най долните няма да казвам на кво станаха...
6osi6 - майстор
filip_n написа:
Писах ти на лично иначе теглото е 12 кила...
С тегло 12 кг. излизат 235 лева за тон, което е по-скъпо от калибровани въглища или дървесен чипс. От Хасково, с транспорт до София и разтоварване цената ще е 195 - 205 лева за тон.
Ще взема 18 пелета на биг- бег Хасково. Това са 10 тона. Ако някой на тази цена иска да купи 5-6 пелета с този транспорт и на мястото за разтоварване може да влезе ТИР, да пише.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26

Тема "Пелети - от къде?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: