Най - вълнуващия въпрос зимно време.
krasi92 - майстор
Е как къде. Във фесбук групите :lol:
чет окт 20, 2022 9:02 pmkrasi92 написа:
Е как къде. Във фесбук групите :lol:
чет окт 20, 2022 5:14 amТрифон П.Трифонов написа:
ср окт 19, 2022 11:35 pmS7oyangeorgiev написа:
Провери фейса!
Така съм чувал и аз.

Потребителят, който пита и съм цитирал, има проблем с много пепел.
Дали наистина не ползва слънчогледови пелети, а не чамови?
krasi92 - майстор
те и чамовите са много чамови. на 8 кубика един малък производител от нашенско добавя към кубик пясък. Сметай какво се предлага на пазараСрещнах реклама. Предлагат пилетки без капаро.
Краси, пясъка май не прави пепел, а шлака- стъкло.
Но пък вероятно си прав колко са чамови- само на етикет и цена.
LazarGanev - "Велик майстор"
Напоследък много евтини "чамови пелети" се внесоха от Турция. Както е известно по техните чукари чамът е в изобилие :-D . Истина е, че имат развита мебелна промишленост, но дървесината се внася от Русия и Украйна. Да, има отпадъци - кори, капаци, но има и много изрезки от ПДЧ, които се вкарват като суровина в "чамовите пелети" :cool:
На печелившите- Чиститу!
Ма чак па толко, прекаляват! То по добре слънчогледови, че да знаеш за какво клечиш край кюмбето, с дилафа.
Ал_ - специалист
чет окт 20, 2022 9:27 pmLazarGanev написа:
Напоследък много евтини "чамови пелети" се внесоха от Турция. Както е известно по техните чукари чамът е в изобилие :-D . Истина е, че имат развита мебелна промишленост, но дървесината се внася от Русия и Украйна. Да, има отпадъци - кори, капаци, но има и много изрезки от ПДЧ, които се вкарват като суровина в "чамовите пелети" :cool:
И край кастамону ако мине човек - особено откакто скочиха пелетите по площадките им се извисяват планини от картони и всякакви други боклуци
krasi92 - майстор
чет окт 20, 2022 9:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Краси, пясъка май не прави пепел, а шлака- стъкло.
Но пък вероятно си прав колко са чамови- само на етикет и цена.
Ясно ми е какво прави пясъка. Сигурно съм се объркал и човека подсипва на мотокара да не буксува щот мноо хлъзгаво :lol: :lol: :lol:
чет окт 20, 2022 11:12 pmkrasi92 написа:
чет окт 20, 2022 9:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Краси, пясъка май не прави пепел, а шлака- стъкло.
Но пък вероятно си прав колко са чамови- само на етикет и цена.
Ясно ми е какво прави пясъка. Сигурно съм се объркал и човека подсипва на мотокара да не буксува щот мноо хлъзгаво :lol: :lol: :lol:
От пепел е оплакването бре! Оня мое си тренира за зимата, а може и оплакването да не е съвсем коректно, та да си е отимвал шлак, който не може да се издуха при почистване.
krasi92 - майстор
Факт е че совите не са това което са. Купува си чоуека дидронки от чам а вътре само чам нема. Щом се пълни с пепел значи дидронките не сртуват

Тема "Разход на пелети!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: