• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
barborino - специалист
"И кат поскъпне водата ще почнем другата тема как да я пестим пък нея."
Не да я пестим,а как да отрежем ВиК-то със сондажче. :-D При мен сондажа е факт.Сега се замислям за фотоволтаици и те така живот здравей :)
kalin72 - майстор
Абе и аз имам кладенец, с неголям дебит, ама и водата е много твърда...засега я ползваме само за поливане, но планирам свързването й към домашния водопровод..и остава или генератор, или FV, или и двете :)
kuuuuuul - майстор
Ако водата ти е твърда по добре не я свързвай,прекарай само за тоалетната.И моята се оказа твърда но го разбрах след като бях свързал всичко и жената почна да се оплаква че остават много петна по мивката и в банята по плочките,правих разни системи ама май няма спасение от варовика :sad: След това се наложи да прекарвам нови тръби само за тоалетните :-D
kalin72 - майстор
То и водата от градския водопровод е твърда (от язовир Красава, това е над село Гърло, Брезнишко, дето има един кладенец от древността, няколко века от преди Христа) и оставя петна...но от кладенеца е отврат, като си измия колата, и все едно съм я посипал с брашно :shock: Гледам некви филтри, дето омекотявали, ала бала...ама вяра им нямам...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Изграждане на слънчева система за отопление." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: