• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 1552
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
geniya - специалист
LazarGanev написа:
бати 100ю написа:
имам същия проблем като Гения- след като мине суспенда на дисплея ми изписва че е загасена от прегряване,на дисплея изписва "температура"
Бати 100йо, нъл разбра, че тоз надпис не е индикация за проблем, а просто информация, че е загаснала след суспенд - нещо съвсем нормално?
Лазаре, не че нещо ама можеше да сменят инструкцията в сайта и да обяснят.Загубихме си времето от празни приказки. :lol:
LazarGanev - "Велик майстор"
geniya, съжалявам за изгубеното ти време, за моето не съжалявам. Аз се радвам, че научих нещо повече за контролера. Той наистина има много възможности, а и редовно излизат подобрени версии, така че съм сигурен, че няма човек (освен екипа, който разработва, а това е външна фирма), който да е ползвал всичките му възможности. Докато се вкарат и най-дребните подробности в инструкцията и тя се отпечата, май се оказва че вече е остаряла. Това е цената, която се плаща за обратната връзка. Аз също имам вина за загубеното ти време, понеже точно това влизане в суспенд след достигане на стайната температура е по мое настояване, за което още веднъж се извинявам :) . Производителят на контролера е сметнал, че трябва да има подобна информация на екрана и го е направил, аз го одобрявам, но не съм знаел за него, защото не съм изчаквал 1 час до горелката, докато трае суспенда. Филма и той е виновен, че не е чакал :-D
filmatoplo - майстор
Да- признавам си , беше петък -късен следобед :wink: запалих горелката , настроих , започна да топли конвектора в помещението с банкетната маса :rock: , и се започнаха настройките на една отлежала :drinkers: :partyman: -вързахте се :lol: :lol: :lol:
бати 100ю - напреднал
абе то ми стана ясно че не е проблем ама първия път се ошашавих, иначе машинката е супер бачка безотказно чак и се кефя
filmatoplo - майстор
Аз първата вечер спах с нея :heart: с инструкциите де :lol:
filmatoplo - майстор
Преди малко запалих 2 горелки Грейко , и им прегледах настройките , регулирах им регистрация пламък и модулацията преди зададената темп , на всяка според нуждите и инсталацията .Абе да им се не види и машинките добре работят =D> , пак забравих да тествам това Температуре #-o :lol: :lol: .Наблюдавам и 1 тубусна -по малко пепел остава при нея .
ico_3 - специалист
Такаааа и моята вече я запалих :-D като достигне зададената температура на термостата и влезе в suspend след колко време тръгва пак
ico_3 - специалист
И моята изгасна и излезе надписа temperature сега отново ли трябва да я включвам или ще си тръгне сама ?Как да го избегнем това нещо с прегряването?
geniya - специалист
ico_3 написа:
И моята изгасна и излезе надписа temperature сега отново ли трябва да я включвам или ще си тръгне сама ?Как да го избегнем това нещо с прегряването?
Няма да има проблем, след сигнал от термостата ще си запали без проблем :)
При мен става проблем когато седи в suspend и термостата подаде сигнал зарежда пелети, но не може да регистрира пламък макар да горят слабо, изчаква така определено време и започва да гаси.Това време на изчакване за да разгори дали може да се увеличи, за да може спокойно да продължи?
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 1552

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: