• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1552
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
lusynik - специалист
Kostrzewa .....май ?!?!?!! :roll:
Radoslaw - специалист
[quote="lusynik"]Kostrzewa .....май ?!?!?!! :roll:[/

Не претендирам за достоверност.Според мен това е най хубавия котел на българския пазар с най хубавата горелка и софтуер.Просто го дадох ,като пример ,че той наистина може да гори всичко,нито го рекламирам,нито обвързвам някого с мнението си. .Някога бих искал да го имам .
Предлагат го в Продавалника

Прикачен файл

33478353_6_800x600_rev002.jpg
lusynik - специалист
Вярвам ти!Пожелавам ти късмет!!!А....би ли ни пояснил,какво го прави най-добрия на пазара?Друго си е от първа ръка все пак!!!!
lusynik - специалист
Иначе,наолюдавам ГРЕЙКО-то за което бях писал.Досега работи само със слънчогледови пелети и няма изненади.Работи стабилно и мощно!Изгорило е до момента около тон.Пелетите изгарят добре,пепелта не е проблм,втория шнек я избутва.До момента не се е задръствала,не мисля,че и възножно!Ще кача по-късно клипове от зареждането,разпалването и работата на 3-та и 2-ра степен.
Radoslaw - специалист
lusynik написа:
Вярвам ти!Пожелавам ти късмет!!!А....би ли ни пояснил,какво го прави най-добрия на пазара?Друго си е от първа ръка все пак!!!!
Едно момче s_s 1 от темата Всегоривни котли си го купи.Той може да даде по подробни обяснения или отиди на темата.Но само факта ,че поляците са постигнали контролирано самозапалване на въглища е достойно за уважение.не познавам такъв котел на българския пазар.Ако има такъв ,нека някой да каже.
ediv - специалист
Имам два въпроса за горелката RB:
1. На какъв интервал от време трябва да се почиства горивната камера (главата) на горелката?
2. От какъв материал е изработен вътрешният шнек на горелката, има ли опасност от прегаряне при продължителен престой в режим поддържане на огъня ?
LazarGanev - "Велик майстор"
ediv написа:
Имам два въпроса за горелката RB:
1. На какъв интервал от време трябва да се почиства горивната камера (главата) на горелката?
2. От какъв материал е изработен вътрешният шнек на горелката, има ли опасност от прегаряне при продължителен престой в режим поддържане на огъня ?
1. Производителят препоръчва да не се почиства горивната камера
2. Вътрешният шнек няма допир със зоната на горене, така че няма как да прегори
бати 100ю - напреднал
Г-н Ганев,след доста четене се спрях на горелка Грейко РВ и котел Виадрус 20 киловата.Отопляема площ 80-85 кв. радиатори-17.3 кв,това мисля че е добре.Аз съм от Балчик и ще е идеално да ми ги запуснете и настройте, ако е удобно пишете ми на лични и ми пратете номера си да ви звънна.
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами заповядай първо да я видиш как работи на живо. Предполагам, че системата не позволява да пишеш ЛС, тъй че ти изпратих телефон за връзка.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1552

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: