Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Честито :) .Горелката ми мяса на 50 ка .
LazarGanev - "Велик майстор"
А така, това хотелче в Севлиево ли беше или в Габрово?
n.ganev - майстор
filmatoplo написа:
Горелката ми мяса на 50 ка .
Стотачка е. Кратуната е голяма :shock:
LazarGanev, хотелчето е в Габровско-Севлиевския Балкан под вр.Ботев - при Миечките :yawinkle: .
димитар кисиов - специалист
По пловдивско е такава жега че ако аз монтирах в под връх ботев щтях да изкарам до септември ха ха
filmatoplo - майстор
:) Извините пажалуйста -Чукча сматрит плоха .Кой да погледне на горелката си пише 100 :lol: от плажа е .Ганев ти си вардил с пушката там в балкана :wink: .Как се държи горелката -вдига ли бързо температура котела , тая зима имам един 116 за горелка , но модел Мактек , за съжалание няма отдолу такава широка врата и не се знае дали може да се монтира тази горелка :? ша играе флекса :) .
димитар кисиов - специалист
filmatoplo написа:
:) Извините пажалуйста -Чукча сматрит плоха .Кой да погледне на горелката си пише 100 :lol: от плажа е .Ганев ти си вардил с пушката там в балкана :wink: .Как се държи горелката -вдига ли бързо температура котела , тая зима имам един 116 за горелка , но модел Мактек , за съжалание няма отдолу такава широка врата и не се знае дали може да се монтира тази горелка :? ша играе флекса :) .
Аз гледах същия котел и ми се вижда много паянтава вратата чудехсе дали да е подсилвам .пиши като е монтираш какви са отзивите
filmatoplo - майстор
Мактека и ма и средна вратичка -там слагам горелките , самата врата от вътре има излята огнеопорен цимент , едвам го режа с не метал шайба :wink: , подсилвам после с няколко шини отвътре .
n.ganev - майстор
filmatoplo написа:
Как се държи горелката -вдига ли бързо температура котела
За същото време като 20ката -15 до 20 минути от Тк= 23гр. и влезе в модулация. Заради произхода на пелетите / дървесни / се наложи да намаля въздуха / че пропушваше / иначе другите настройки - почти фабрични. Еми :? работи Бе Баси. Вярно е, че за първи път пукам стотак ама който го е страх от Миечки да не ходи в Балкана - па на мен една ми донесе буркан с мед и ми вика : " Това за дето се запознахме преди 30 години кога беше тука на Пионерски лагер" :lol:
lz2skt - специалист
Интересувам се при монтаж на Грейко РБ 20 на Бош Солид 2000 на какво разстояние трябва да се намира отворът на вратата за горелката(става дума за монтаж с големият фланец)...да кажем примерно от горният ръб на вратата?
n.ganev - майстор
В момента вкарвам Узо в Сарафово и каквото и да напиша може би ще излъжа. Ако искаш пиши на ЛС да ти дам номер че пиша от тела а нета е Ич.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: