• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 173
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
mimitoni - специалист
Колега, какво му е по доброто на това управление :?. При така изпълнената камина какво още да и се регулира?
n.ganev - майстор
filmatoplo написа:
Тези камини плачат за ново управление ,съмнява ме че щом мине гаранцията -масово ще се подменят с Натурела че най накрая камините да заработят икономично . :wink:
:lol: Филме, познай ако я имах унас :?:
filmatoplo - майстор
Караш ме да се смея , :lol: ако на тази камина управлението беше Натурела , темата нямаше да я има .
n.ganev - майстор
Е той сезона привършва щом ще махам ски багажника. Ще му мислим за наесен - сега трябва да мислиме за агънца :-D .
chungata - специалист
n.ganev написа:
Е той сезона привършва щом ще махам ски багажника. Ще му мислим за наесен - сега трябва да мислиме за агънца :-D .
Наистина на есен може да се измисли една конструктивна визита с идеална цел - ЪПгрейд и после :partyman: .
Единственото ми притеснение е, че не е изтекла гаранцията, но до на есен има време.
n.ganev - майстор
Който го е страх от мечки не ходи в гората, а който не рискува - не печели. Аз пък съм Опак! И съм израстнал в гората - е и все още съм там :yawinkle: . Просто не ми е готино на друго място.
filmatoplo - майстор
:) Гаранция на кое , на лошото сегашно управление ли , което къса нерви и понякога бърка в джоба .Каминката като железария горе долу е докарана , иска смяна на мозъчето -платката и ще стане чудна каминка -ще има ясни и логични настройки ,коректна работа по температура и стаен термостат , даже и някоя друга екстра .
chungata - специалист
filmatoplo написа:
:) Гаранция на кое , на лошото сегашно управление ли , което къса нерви и понякога бърка в джоба .Каминката като железария горе долу е докарана , иска смяна на мозъчето -платката и ще стане чудна каминка -ще има ясни и логични настройки ,коректна работа по температура и стаен термостат , даже и някоя друга екстра .
Точно заради това съм написал, че имам притеснения, а не че ме спира. В карайна сметка целя по лесна настройка на горивния процес и икономия на гориво, от което се "избива" инвестицията и се спестяват нерви :weedman:
А стйния термостат върви ли комплект с Натуреското управление, или трябва да се снабдя допълнително?
filmatoplo - майстор
Ами то не е тайна ,по Еконт платката на Натурела ми идва с наложен платеж 160 лева ,стаен термостат що годе читав жичен около 50-60 лв , безжичен 108-120 лв .Всеки да си прави сметката -колко му струват ядовете и пелетите. :)
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 173

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: