• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivoto - специалист
UPS, за да я защитава от токови удари. А понякога тока спира и за минута...
filmatoplo - майстор
Някои юпиеси сработват за 1-3 секунди , през това време електрониката на горелката регистрира спиране на ел захранване и може да започне процедура по вентилиране и стоп на горивния процес , след регистриране наново на електричество да запали наново .Ако се взима юпиес той трябва да сработва за мили секунди -така че електрониката на горелката да не разбира че ел захранването в ел мрежата е изключило .
ivoto - специалист
Значи просто да търся такъв, дето става за компютри?
filmatoplo - майстор
Не знам дали ще може да пали през юпиес :? .
LazarGanev - "Велик майстор"
Компютърните не правят синосуида :)
mimitoni - специалист
Здравейте отново. SUNSYSTEM-УНИКААЛНИ.Днес говорих с мениджър продажби А.Хаджиниколов.За 5 мин. ме разбра. След 2мин.получих о боже същата инструкция но по цветна.Ivoto бъди човек, сподели твоята инструкция с мен STOYNOVI15@abv.bg 0879690584 Mоля те. 15кг за 8ч. 21 гр. стайна 55 вода и за 2ч. черно стъкло.
ivoto - специалист
Не мога да ти дам сервизното меню, щото ако се взривиш, ще ми тежиш на съвестта, пък съм суеверен....
Напиши мейл на office@sunsystem.bg, би трябвало госпожа/жица Надежда Александрова да ти отговори.
И трябва да гледаш какъв код вкарва инсталатора, за вход към настрйките :проба: без да му казваш, че си го видял...
naskov - майстор
ivoto написа:
И трябва да гледаш какъв код вкарва инсталатора, за вход към настрйките :проба: без да му казваш, че си го видял...
Kaкъв код, какви 5лева :lol:
ivoto - специалист
мдааа, ей тва е UPS-a:

http://www.pestimenergia.bg/shop/produc ... -s400.html


А бензиновият генератор може ли да има драма във формата на тока, или си е винаги синусоида?
И аз имам такава камина,
и аз имам от "хубавата" инструкция.
Моля ако някой има истинска да я сподели с мен на krumned@abv.bg
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: