Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Напълно достатъчна е тази за 52 кв м.
маречков - специалист
Здравейте,
Предстои ми изолиране на куфара на камината ми в къщи. До тука все ми е ясно, обаче в наше Търново няма каменна вата с фолио БЕЗ АРМИРОВКА. Всички тука ми викат "ми те то туй се слага", обаче аз съм загрявал от тази с армировката и ......., ами не става, почва да смърди отвратително и се сбръчква на квадратчета :x .

Та моля някой да сподели от къде да си купя точната вата. Предстоят ми пътувания тези дни до София, Русе, Плевен и Шумен. Ако някой знае къде има вата с фолио и без тая армировка в горните градове да сподели адрес или име на магазина, може и на лични.

Благодаря на отзовалите се.
kr1100 - майстор
Мога да препоръчам твърди бели плочи 20/30/40/50 мм дебелина ,900х600 мм..1000грС работна, макс.1260грЦ.-силикатни , структурата прилича на итог а. Слагал съм такива на пещи и котли.
vladilen - специалист
маречков написа:
Здравейте,
Предстои ми изолиране на куфара на камината ми в къщи. До тука все ми е ясно, обаче в наше Търново няма каменна вата с фолио БЕЗ АРМИРОВКА. Всички тука ми викат "ми те то туй се слага", обаче аз съм загрявал от тази с армировката и ......., ами не става, почва да смърди отвратително и се сбръчква на квадратчета :x .

Та моля някой да сподели от къде да си купя точната вата. Предстоят ми пътувания тези дни до София, Русе, Плевен и Шумен. Ако някой знае къде има вата с фолио и без тая армировка в горните градове да сподели адрес или име на магазина, може и на лични.

Благодаря на отзовалите се.
http://patevoditel.rockwool.bg/predimst ... k-100.aspx
е за смърденето щи смърди (лепилото), а ватата няма как да изгори...
маречков - специалист
vladilen написа:
http://patevoditel.rockwool.bg/predimst ... k-100.aspx
е за смърденето щи смърди (лепилото), а ватата няма как да изгори...


Магазинерите ги знам какво приказват ............. Това е в къщи. Компромиси не правя. Не бих направил и на друго място с такова нещо. Това нещо го дишат децата така че, ако обичаш...... Ако не знаеш какво се слага поне не обърквай другите, които ще прочетат темата.

От къде питам, аз знам какво търся. Във Велико Търново НЯМА това, което търся.
dyaneff - майстор
filmatoplo написа:
Напълно достатъчна е тази за 52 кв м.
Вярвам в твоята преценка, но имайте едно на ум за котлета Прити. Мощностите не са точни, а по-скоро максимални. Аз бих взел по-мощния вариант.

Тема "Как да изолирам камина Прити поради жегата в стаята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: