• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 107
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Evgeniy - майстор
Ето още една горелка на печка. Явно е доказана, щом се продава успешно:

http://www.youtube.com/watch?v=An4Z8hldwKI
http://www.youtube.com/watch?v=eYXSP5f5xs4

На първото видео частите и конструкцията на горелката са на около 5та минута, а на второто - след 3та.
Допадна ми идеята за 2 решетки - едра и по-ситна под нея за доиздаряне на дребните въгленчета.
wankata7108 - специалист
Здравейте колеги искам да благодаря най искренно за отзивчивостта на колегата tttttd за оказаното съдействие относно горелката която се дискутира в тая тема Искам да попитам дали някой от тук писалите и пробвали тоя тип горелка дали са я слагали на котел 30-35 киловата и ако са какви са отзивите относно работата и.
ttttttd - специалист
Ето една добра идея сътворена от ,,мързеливите руснаци,,ЕВАЛА ЗА КОЕТО.С тази идея може да си променяш мащноста без да се налага подмяна на предните решетки.

Прикачен файл

ПРМ.jpg
ПРМ.jpg (105.2 KиБ) Видяна 2696 пъти
wankata7108 - специалист
много добра идея за регулиране на решетката отпред и ако сега аджеба се хвана да вържа регулиращия механизъм с термостата на котела ето я автоматизацията за регулиране на котела по отношение на температурата само да ми направят сега в цеха решетките и започвам испитанията благодаря ти ЛЮБО ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО ПО ОТНОШЕНИЕ НА ГОРЕЛКАТА
ttttttd - специалист
За нищо колега.Винаги съм на линия за всички.
stanka7a - напреднал
Здравейте колеги и христос воскресе
след малко отсъствие и бърз преглед на пропуснатото темата все така върви с положителни и отрицателни коментари :)))
mitko i - напреднал
Здравейте. Интересувам се от размерите награвитачната пелетна горелка. Обръщам се към автора на темата или към Станислав. Благодаря предварително
mitko i - напреднал
Христос Воскресе. Обръщам се към автора на темата, ако е възможно да качи размерина горелката, понеже никой до сега нее направил това нещо. Бих желал да си я направя. Щте бъда благодарен.
wankata7108 - специалист
Христос Воскресе. Здравейте колеги съфорумци на този светъл за християнския свят празник ви пожелавам много здраве и късмет в живота и по малко злоба да се лее в темата и много разбиране от всички .А относно горелката колега Митко ти прочете ли 20 -те страници написани до тук в темата .Прочети внимателно какво е писал автора и хората които наистина се опитват да направят такава горелка и да я подкарат да работи на тяхната отоплителна инсталация .
mitko i - напреднал
Здравей колега wanka . Да прочетох темата, но никъде не открих размерите на табелката, а имам желание да опитам да я направя, да я изпробвам. Ако наистина дава този разход ме устройва. Затова се обърнах към автора и към Станка, за по подробни размери. Благодаря!
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 107

Тема "Пелетна горелка ръчна изработка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: