• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 107
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
wankata7108 - специалист
жорка ползвайте малко по добри електроди за клапаните нещо по стоманизирано да е за да стане здраво ти от къде си от дунава до влашко
filmatoplo - майстор
Ако никой от форума не ми направи кошница до октомври , ще си направя сам или ще си поръчам от Русия цяла горелка .
jorkataG - специалист
wankata7108 написа:
жорка ползвайте малко по добри електроди за клапаните нещо по стоманизирано да е за да стане здраво ти от къде си до дунава у влашко
Живея в Гулянци а работя в Никопол а иначе съм родом от балкана :-D :-D :-D
Снощи пак говорих с човека готов съм със събирането на клапани ще ида да ги взема тия дни и да ги нарежа и напасвам а между другото ще търся и квадратен профил -винкел 10/10 или П образни 2 бр.4 мм..
wankata7108 - специалист
да ти огънат в някой цех аз така направих поръчвам и ми огъват каквото пожелая и си го заварявам и готово
jorkataG - специалист
Тук е проблем намирането на Абкант требе до плевен да се вейна.
Ще пробвам на "Оторични" суровини :-D :-D :-D
ttttttd - специалист
jorkataG:

Колега направи си тялото 150 на 100 повярвай няма да съжаляваш.Голямата може да работи и на малка и на голяма мощност.Иначе може да се наложи да правиш и втора горелка.
jorkataG - специалист
Колега ttttttd дай размери за таз голямата. Аз имам размерите от руския сайт ама там тези стойности ги няма. Дай параметри на кошницата а останалото ще е според нея.
filmatoplo - майстор
ttttttd :) дай едно рамо някой да ми направи кошничка или цяла горелка ( без бункера ),ще топля печка с водна риза Прити 10 клв .
ttttttd - специалист
https://www.youtube.com/watch?v=0oZoZzX3ws8
filmatoplo:

Няколко приятелчета се коалират от седмици на сам да си правят поръчка за изработване в софето но незнам до къде са стигнали.Днес ще сме на маса и ще имам прясна информация.Ако не са направили поръчката още ще ти драсна
filmatoplo - майстор
:) Предполагам , поръчки ще има и за напред , само кошницата ли ще се прави или цялото тяло , дай цени и да си поръчам , то се видя че нямам време сам да си правя. Аз ще я ползвам за печка с водна риза Прити 10 киловата , ти знаеш колко да е голяма горелката за Притито .Трябва ми лично за мен , нямам намерение да ги правя за хората , тук на 90% се отопляваме на дърва .Пиши .
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 107

Тема "Пелетна горелка ръчна изработка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: