Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Kolikovski - напреднал
За термопомпи вода-вода мога да помогна
Последна промяна от Kolikovski на ср мар 12, 2014 5:51 pm, променено общо 2 пъти.
filmatoplo - майстор
Е не честно :) прехвърляш въпроса към фирмата си , а уж ще помагаш тук , а ти ловиш клиенти .Дай сега всеки да си обяви фирмата с телефоните , аз съм за заключване на темата :x .
tretre - специалист
filmatoplo написа:
Е не честно :) прехвърляш въпроса към фирмата си , а уж ще помагаш тук , а ти ловиш клиенти .Дай сега всеки да си обяви фирмата с телефоните , аз съм за заключване на темата :x .
+1
stiv1961 - майстор
Не разбрахте ли, че още от началото човека си прави реклама- 5 мнения, нищо съществено :?
MrSpasov - специалист
Не само разбрахме, ами аз лично си водя записки
на тема маркетингова стратегия в интернет :butthead: =D>
Тани - модератор
Подобни теми няма да бъдат толерирани! Ако някой иска да сподели нещо БЕЗВЪЗМЕЗДНО , може да си създаде тема за целта, да сподели всичката информация, която счете за необходимо. Линкове могат да бъдат добавени само при необходимост и то към конкретни страници, а не към началната страница на фирмения сайт. При задаване на въпроси трябва да бъде отговорено тук във форума, а не по телефона, на лични и срещу заплащане или както имаше прецедент - срещу луканки и суджуци. Това е форум за взаимопомощ и обмяна на информация, а не е място за набиране на клиенти. Ако потенциалните клиенти преценят че наистина мислите в тяхна полза, наистина се опитвате да решите точно техния проблем и сте достатъчно компетентни да свършите работа, те ще ви се доверят и сами ще ви потърсят. Агресивната реклама е малко вероятно да стане повод за доверие. Обаче следващия линк към началната страница на фирмения сайт ще бъде повод за бан.

Очаквам отговор от автора на темата, дали иска да продължи с помощта ИЛИ с рекламата, за да знам как да процедирам!
s_s1 - специалист
Kolikovski написа:
Първо правило
Да се определи нужния дебит подземна вода за съответната сграда. Това е от първостепенно значение и трябва да се направи преди да се пристъпи към закупуването на термопомпата. Основната зависимост е 1 кубически метър вода на час е достатъчен за 7 кВт отоплителна мощност. Ако Вашата къща се нуждае от 14 кВт отоплителна мощност в един мразовит зимен ден, то Вие трябва да можете да черпите 2 м3/ч подземна вода. ...


Този 1 куб. м. ползвана вода за каква вход. темп се смята и с каква темп. разлика се връща? И каква е темп. на отоплителния флуид?
Мой приятел, който има кладенец на двора желае да отоплява и охлажда с ТП В/В 3 етажна сграда с РЗП 540 кв.м.
Kolikovski - напреднал
s_s1 написа:
Kolikovski написа:
Първо правило
Да се определи нужния дебит подземна вода за съответната сграда. Това е от първостепенно значение и трябва да се направи преди да се пристъпи към закупуването на термопомпата. Основната зависимост е 1 кубически метър вода на час е достатъчен за 7 кВт отоплителна мощност. Ако Вашата къща се нуждае от 14 кВт отоплителна мощност в един мразовит зимен ден, то Вие трябва да можете да черпите 2 м3/ч подземна вода. ...


Този 1 куб. м. ползвана вода за каква вход. темп се смята и с каква темп. разлика се връща? И каква е темп. на отоплителния флуид?
Мой приятел, който има кладенец на двора желае да отоплява и охлажда с ТП В/В 3 етажна сграда с РЗП 540 кв.м.
Първо трябва да направи водочерпене на кладенеца в продължение на поне 5 часа. За сграда с РЗП 540 кв м му трябват да има дебит около 4 куб м/час постоянен дебит. Това е достатъчно за термопомпа вода- вода 28 кВт. Това е съвсем ориентировъчно
idunno - специалист
Това просто не е вярно :)

Тема "Как сами да монтираме термопомпа вода-вода -лесно е" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: