Най - вълнуващия въпрос зимно време.
светльо78 - помощник
хфщшжфгхтптфэъаожгтпхгфж
al4o - специалист
светльо78 написа:
хфщшжфгхтптфэъаожгтпхгфж
:?
dadko - майстор
al4o написа:
светльо78 написа:
хфщшжфгхтптфэъаожгтпхгфж
:?
Проверява си човека дали му е изтекъл бана и дали може вече да ни даде офертичка пак за дърва
светльо78 - помощник
Няма лошо човек да си направи реклама стига да знае как,но и най-лошата реклама е по-добре от нищо.Що се отнася до дървата трябва да знаете,че кубикът е кубик,когато е 1мх1мх1м. но този кубик трябва да се получи ,когато си го нареди купувача, всички друго е пунта мара :lol:
За да не ви излъжат плащането трябва да става едва когато си подредите дървата в мазата и се убедите в реалността на кубиците.
fbr - майстор
светльо78 написа:
но и най-лошата реклама е по-добре от нищо
Това е мантра, с която рекламистите се оправдават пред своите контрагенти за калпавата си работа. Лошата реклама винаги си е била антиреклама. Просто отблъсква.
dadko - майстор
светльо78 написа:
Няма лошо човек да си направи реклама стига да знае как,но и най-лошата реклама е по-добре от нищо.Що се отнася до дървата трябва да знаете,че кубикът е кубик,когато е 1мх1мх1м. но този кубик трябва да се получи ,когато си го нареди купувача, всички друго е пунта мара :lol:
За да не ви излъжат плащането трябва да става едва когато си подредите дървата в мазата и се убедите в реалността на кубиците.
За повече информация влезте тук ->
или тук:
Ти сам си го казал -"стига да знае как". Е, ти явно си със самочувствието, че знаеш как.
Това, че регистрираш няколко потребителя и спретваш диалог между тях е хитър подход, но такива хитреци лесно се надушват. Имаше един такъв във форума, няма да му споменавам продуктите по обясними причини. И той така беше изпаднал в раздвоение на личността и си спретваше "диалози"... И той също пишеше , че лоша реклама нямало... Ти , за разлика от него си направил не два, а четири регистрации. Това посвоему е нововъведение.
Ама, излагаш се, пич. На твое място бих спрял да пиша тук.
radius - майстор
Ми той светльо е точно по темата " измами с дърва" :lol: .
schuldiner - майстор
Аз знам за три "простими" измами - универсален афродизиак, мазило срещу косопад и илач за отслабване. Туй с дървата на всички ни е ясно, ама докога ще им траем и кой ще го отнесе, не се знае.
velsi - Почетен майстор
Следващият бан ще е по продължителен. Може и безкраен...
светльо78 - помощник
Искам да се извиня на всички,които четат тая тема с това,че ви подведох. Целта ми беше с тези 4 регистрации които направих да се получи диалог с който да помогна на мой приятел в бизнеса, за което съжалявам,сгреших. :cry: ! :cry: . А също така, чрез този диалог исках да обясня на хората които се отопляват на дърва, че при купуването на дърва има 5 основни правила,с които всеки купувач трябва да се съобрази.

1. Правило- кубикът е кубик,когато си го нареди купувача в мазата само тогава кубикът е истински

2.Правило- Нареждаш си дървата в мазата,гледаш качеството,мериш количество и чак тогава плащаш

3.Правило- 1 куп и 1м3 кубик са две съвсем различни понятия.

4.Правило- Дърва на камион не се мерят, дървата трябва да се стоварят,наредят на земята и чак тогава да се плащат.
:cool:
5.Правило-Дървата трябва да са придружени с превозен билет- там е описано количеството дървесина,превозното средство и името на превозвача

Моят съвет е да търсите търговци, които няма да имат нищо против да изпълнят тези правила.
Няма значение от къде и от кого купувате дърва за огрев, важно е да спазвате тези 5 основни правила и всичко ще е наред :cool: Успех на всички купувачи и продавачи

За допълнителна информация,пишете ми тук -> skype -> sisito0_10
Последна промяна от светльо78 на вт апр 08, 2014 3:22 pm, променено общо 1 път.

Тема "Измами с дърва за огрев Варна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: