Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
bah
Здравейте,

Имам котел на твърдо гориво Атмос(22кВ), който искам да го пригодя да работи с пелети.
Идеята е котела да работи с костилки от кайсии/сливи.

Във форума виждам доста хора с познания, но като цяло нямам много време да се ровя из форума. Ако може да ми препоръчате някоя добра фирма, която се занимава с това за гр. Варна.

Благодаря предварително! :)
Energyx - специалист
Ако е пиролизен - забрави за пелети :-D
Иначе за Варна - пиши на ЛС на Lazar Ganev .
bah
Energyx написа:
Ако е пиролизен - забрави за пелети :-D
Иначе за Варна - пиши на ЛС на Lazar Ganev .
Писах му, но явно не го е видял/получил.
Ако някой му има координати да ми пише на ЛС.
LazarGanev - "Велик майстор"
Здравей bah,
извинявам се, но не съм получил съобщение. Доколкото знам системата не позволява на новворегистрирани потребители да изпращат ЛС, като това беше въведено с цел ограничаване на спам, реклами и т.н. Ама покрай сухото гори и мокрото, затова не съм получил съобщението, но би трябвало при опита за изпращане на тебе да ти излезе текст с подобна информация :) . Както и да е - изпращам ти мои координати на ЛС, обади се.
bah
LazarGanev написа:
Здравей bah,
извинявам се, но не съм получил съобщение. Доколкото знам системата не позволява на новворегистрирани потребители да изпращат ЛС, като това беше въведено с цел ограничаване на спам, реклами и т.н. Ама покрай сухото гори и мокрото, затова не съм получил съобщението, но би трябвало при опита за изпращане на тебе да ти излезе текст с подобна информация :) . Както и да е - изпращам ти мои координати на ЛС, обади се.
Здравей,
Ако си ми пратил съобщение, не съм получил нищо. Явно не мога и да получавам?!?!
Направо ми звъни на 0899520770.
пон юли 21, 2014 7:58 amLazarGanev написа:
Здравей bah,
извинявам се, но не съм получил съобщение. Доколкото знам системата не позволява на новворегистрирани потребители да изпращат ЛС, като това беше въведено с цел ограничаване на спам, реклами и т.н. Ама покрай сухото гори и мокрото, затова не съм получил съобщението, но би трябвало при опита за изпращане на тебе да ти излезе текст с подобна информация :) . Както и да е - изпращам ти мои координати на ЛС, обади се.
Здравейте как мога да се свържа с вас?
LazarGanev - "Велик майстор"
чет ное 19, 2020 2:38 pmveselin vasilev84 написа:
Здравейте как мога да се свържа с вас?
Писах Ви ЛС, ако не го получите, дайте мейл или тел. за връзка. Аз моите не ги публикувам, за да не ме обвиняват в реклама и лов на клиенти :cool:

Тема "Фирми за отопление Варна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: