Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Chefo77 - майстор
profy написа:
Chefo77 написа:
...
Но нали знаеш...
Не знам и този въпрос изобщо не ме вълнува. Иначе всекиму заслуженото !!!
Впрочем процесуалният опит нито се изучава като дисциплина, нито се получава при лепене на паркет с дъвка, или чрез безсмислено плямпане в теми като "Нощни птици".
Между другото каква е полезността от целодневното ти киснене в този форум ?
Освен реклама на фирмичката ти и търсенето на клиенти !!!
Ще придобиеш пълна деквалификация...Язък за клиентите, казано на варненски диалект.
'Ми наричат се комплексари. Ако си преценил да се държиш като такъв, то никой не може да те спре. Като изключим огромния набор от знания, който предлагаш, поведението ти е точно такова. Същото като на адаша.
И ако за теб деня започва в 7 и свършва в 8.30, след което в 21 до 01 - не искам да знам къде ти се губят останалите часове.
А фирмичката ми няма нужда от реклама. И без това точно в този форум и в БГ-ремонти файда от реклама няма - опита го доказва.
profy - специалист
Chefo77 написа:
.... да се държиш като такъв, то никой не може да те спре.
Държа се антипросташки, и санкционирам просташките прояви. Е, разбира се, когато ме засягат !!!
idunno - специалист
А, ще стане забавно, човекът, който откри сушенето като процес и спечели, май, награда, сега е сменил попрището- юрист ще да е вече - само високопарното писане се е малко наситило с обиди иначе - нищо ново.
Go Profy Go!От такива като теб има нужда точно толкова, колкото и от разни други гении, няма да ги цитирам, ама някои ги величаеха и после сами се разпънаха и дори си търсиха правата по съдебен път.Защото науката е някъде ...там (не тук).
profy - специалист
idunno написа:
...
Go Profy Go!От такива като теб има нужда точно толкова, колкото и от разни други гении...
Я да видим каква нужда има от idunno. :lol:
И как се изразява... :lol:
И какъв атитюд експлицира релативно пишещите тук. :butthead:
Първо да си изясним ЧСВ на idunno - Чувството за Собствено Величие. :shock:

Заглавие: Отопление с термопомпа
Публикувано на: Сря Мар 26, 2014 9:04 pm
idunno написа:
Не се сещам нещо да ми неясно в тази и някои други материи :-D :-D :-D .
Заглавие: Как България трябва да получи Нобелова награда за икономика
Публикувано на: Вто Юли 15, 2014 7:53 pm
idunno написа:
...просто имам две висши.В едното се изучават детайлно..., а в другото се изучават материалознание, хладилна техника,
отоплителна техника.
Сега схвана ли защо мога да пиша за банки и за хладилници...
Заглавие: Мнение и съвет за котел + горелка (пелети)
Публикувано на: Нед Яну 05, 2014 8:41 pm
idunno написа:
...Повече старание май трябва, особенно на фона на това,ч е тази горелка изглежда като автоматизиран вариант на разни руски варианти
Публикувано на: Нед Яну 05, 2014 8:54 pm
LazarGanev написа:
Нали смее говорили, че е по-добре да не се изказваш в темите за котли горелки, особено пелетни за да не се излагаш? :cool:
Заглавие: Отопление с термопомпа
Публикувано на: Нед Мар 30, 2014 5:26 pm
magi208 написа:
idunno написа:
Сега и аз малко се ядосах, защото все глупости бях чел, ама чак толкова...
Язък ...тъкмо си мислех , че за пръв път от както го познавам ще вземе да каже нещо по темата ....
Все пак в типично твой стил успя да вметнеш 2 грешни твърдения колкото да си затвърдиш рейтинга.
Вече на 4 пъти ти подмятам с надеждата да отговориш но понеже виждам , че не реагираш ще пробвам да те попитам направо :
Извън популиските изказвания в стил "не сте достатъчно грамотни" ти лично знаеш ли за какво говорим в тази тема?
В смисъл разбираш ли ни или се налага заради теб да обясняваме по-просто...
Заглавие: Re: Термопомпи - как и с какво
Публикувано на: Сря Дек 04, 2013 11:00 pm
idunno написа:
Моля, всички, които имат поне малко акъл, да не се връзват...за пръв път и последен ще бъда краен към оценката за акъла на човек
пишещ в този форум:Този форум видя един пълен неграмотник да завлича разни хора зад псевдонима на някаква компетентност, сега е ред и за втори тур.
...ако някой има проблем...то се дължи изцяло на липсата на подходящо образование.
...
Заглавие: Re: Термопомпи Вода-Вода - всеки може да си направи сам
Публикувано на: Пон Дек 02, 2013 8:24 pm
idunno написа:
magi208 написа:
...
А, някои хора, които не са учили достатъчно дават акъл на други...
Заглавие: сондаж за термопомпа вода-вода
Публикувано на: Съб Ное 23, 2013 1:49 pm
magi208 написа:
Забелязвам някаква форма на лично отношение от страна на гн.Ahmakov и гн.idunno.
/Последното не знам дали е господин моля да ме извини ако не е/...
До тук вече помогнах на двама съфорумци да си реализират идеите и бих ви помогнала и на вас !
За тази цел моля да формулирате какво точно ви интересува в областта на топлотехниката и аз с радост ще ви го обясня .
Заглавие: Схема отпление на Антон - котел и камина
Публикувано на: Нед Яну 05, 2014 8:29 pm
idunno написа:
Тази картинка едва ли я е рисувал някой, който разбира от отопление.
...
Публикувано на: Нед Яну 05, 2014 8:49 pm
bulhomes2 написа:
Ми ако мислиш, че с този пост ще те причислим към специалистите - няма как да стане, щото общо взето само се "изфърли".
Публикувано на: Нед Яну 05, 2014 9:47 pm
d_kanev написа:
Благодаря за мненията. За жалост нищо конкретно няма в тях. Схемата дадена по горе от мен е копие на тази на Антон...
Заглавие: Как България трябва да получи Нобелова награда за икономика
Публикувано на: Вто Юли 08, 2014 7:45 pm
idunno написа:
LazarGanev написа:
...
Лазарчо, ти откога взе да разбираш от банки, то от другото не разбираш, та камо ли...
И за пръв път, с риск да наруша разни правила, ще го кажа директно на Лазарчо(който си е така с познанието от години- недоучил -
независимо от темата) - пич излез от магазина затвори компютъра и виж в очите на хората по улицата що за човек си.
...
Прикачен файл:
bad_boys_20.gif
bad_boys_20.gif (14.16 KиБ) Видяна 888 пъти
profy - специалист
Заглавие: сондаж за термопомпа вода-вода Публикувано на: Съб Ное 23, 2013 1:49 pm
magi208 написа:
Забелязвам някаква форма на лично отношение от страна на гн.Ahmakov и гн.idunno.
/Последното не знам дали е господин моля да ме извини ако не е/...
:lachtot: :lachtot: :lachtot:
И ние не знаем "Последното" какво е. :-? И за тандема нищо не знаем... :ka:
То при тая тук анонимност, знае ли се от първото до последното кое какво е... :eek:
Видно от по-горе цитираните постове, допустимо е "Последното" да е стара мома, гуспойца, вечно недоволна, кисела, знае се - незадоволена. :ducken:
Осъзната реалност, значи! И създаването от жена на мъжка виртуална личност е с една-единствена цел - агресивен тролинг с цел хормонално хармонизиране. :-D
Може "Последното" да е пък от среден род, според окончанието. :idee: Но това ще да рече потомствен девственик трето поколение, неее. :roll:
Но да не задълбаваме, че в случая може да хванем природата направо на местопрестъплението, така да се каже... :wink:
Затова вместо "Г-н" или "Г-жо" за обръщение ще използваме междуметието "Ей", подходящо е за атитюда на idunno, както и за половата неопределеност! Не ли? :2thumbs:
Ей, idunno, :hallo: виж тая реклама.
Клиника в Москва, м.Бабушкинская, филиал NY, Tremont аv., only office, лекува от постоянна или спонтанна злоба. И девиантна от полов дефицит.
Неоперативно, без рецидиви, гаранции.

Не си и няма да си ни настолен приятел, :prost: но понеже случаят ти не търпи отлагане, предлагаме съдействие :handy: - без ред, по ниска тарифа, малък процент.
Просто клиниката е собственост на наш отдавнашен приятел, тюркскоговорящия българин професор Кара-Мурза Хисамутдинов-Фазлетдинов, от рода Дуло е.
:gott: :gott: :gott:
И от завист лекуват. :respekt: Въобще комплексни услуги. Абе оказва се, че само акъл не могат да добавят, :no: за съжаление.
Това последното да знаеш да не питаш. [-X
:-D :-D :-D

И няма да разубеждаваме никого, че сме на ти със стилистиката, синтаксиса и с хоноративната система. [-X [-X [-X

Тема "Водното отопление трябва ли разрешение за строеж?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: