• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dimitar4321 - помощник
Възможно ли е вентилатора да е изгорял и евентуално как може да се пробва.
dimitar4321 - помощник
Здравейте вентилатора беше заменен с нов и горелката работи . Имам следният въпрос в момента Мин.изчакване за изгаряне min burn ми е 12 sec. ,а макс. изчакване за изгаряне max burn също е 12 sec. Ако завиша тези стойности примерно на min burn ми е 13 sec и max burn също е 15 sec. ще се намалили разхода на пилети.
filmatoplo - майстор
Тези стойности са еднакви и най често ги правя на 13 .
dimitar4321 - помощник
Нали това е интервала през които се подава порцията пилети.
dimitar4321 - помощник
Здравейте и за много години, една сутрин забалязах , че горелаката се беше включила без да и е дошло времето. Видях в упътването , че има опция за включване на горелката против замръзване. Въпроса ми е при каква температура се включва герелката и подлежили на корекция от сервизното меню.
filmatoplo - майстор
скоро имах такъв случай, горелката се включва сама без контакт от стайния термостат, в Поморие казаха че под 5 градуса се включва сама горелката,имайте го в предвид, защото може да запали докато ви няма у вас.
dimitar4321 - помощник
А тази температура подлежи ли на корекция, защото имам чуството , че при мен се включва около 10С
filmatoplo - майстор
Фанрично било заложено, но управлението си прави каквото си иска
сменял съм пт1000 датчика и пак същото.два пъти ме дъни такава горелка -познайте дали ще монтирам повече Бисолид.
naskov - майстор
dimitar4321 написа:
Здравейте и за много години, една сутрин забалязах , че горелаката се беше включила без да и е дошло времето. Видях в упътването , че има опция за включване на горелката против замръзване. Въпроса ми е при каква температура се включва герелката и подлежили на корекция от сервизното меню.
Опцията е за включване на помпата, не на горелката. Ако температурата се понижи под Т SET MIN, помпата се включва. Това Т SET MIN се настройва.
filmatoplo - майстор
Оня ден карах горелката в Поморие, казаха че горелката пали сама под 5градуса,
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Тема "Сервизни настройки на пелетна горелка Bisolid GP 18" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: