• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
К'ви пеесе лева #-o бе Хора #-o #-o #-o . Това и по телефона го правя. Абе аз в кой свят живея Баси #-o ?
filip_n - специалист
Тая има някакъв часовник и тази ама не е цикличен.... сиреч ако сложиш час 17 максимума и е 23.59 на първи таймер което е направо абсурдно аз до сега бях с настройки на двата таймера че да работи само като съм си в нас ама с термостата има много повече опции за контрол :) Ако някой слага такова чудо просто задължително трябва да слага и едни пари за термостат и термоглави аз отзор спестих февруари и едно по едно слагам ама разхода първата седмица от 28 чувала още ми държи :D
filip_n - специалист
n.ganev написа:
К'ви пеесе лева #-o бе Хора #-o #-o #-o . Това и по телефона го правя. Абе аз в кой свят живея Баси #-o ?
Aз не на монтажниците се дразня те хората помогнаха повече от колкото повечето хора биха помогнали по тел по интернет и тн ама производителя малко си е оставил ръцете ....
n.ganev - майстор
filip_n написа:
Ако някой слага такова чудо просто задължително трябва да слага и едни пари за термостат и термоглави аз отзор спестих февруари и едно по едно слагам ама разхода първата седмица от 28 чувала още ми държи
То тия неща ги дъвчем отдавна ама явно човек трябва да изгори 67 чувала за една седмица ида се убеди.
filip_n - специалист
Е най перфектния вариант е да има човек парите и да изгради още в началото прилична система :) Ама пък ако няма такива като мен които на етапи минават няма да има сравнение и все ще се намери някой да ми каже колко с въглища и дърва е същото :D А за началния разход не съжалявам видях колко може да издумка на макс горелката та има полза все пак като е -10 пак толкова ще гори :)
n.ganev - майстор
[-X Грешиш. При -10 За седмица горя максимум 15 чувала. Стигал съм до 18 но това бяха експерименти - до три пъти на ден съм източвал системата и после подгряване на водата от 12градуса. Абе откачена работа ти казвам :lol: .
filip_n - специалист
Всяка къща със своите особености :) Аз ти казвам възможния максимум на горелката или толкова максимум може да пробута и гори на макс :) Ти ако имаш изолация и тн и тн нормално да имаш по малък разход , при мен това беше още без термоглави без термостат и стени без изолация пускаш и гориш :D Сега си знам следващия ми спам най вероятно ще е в категория "саниране" на форума
n.ganev - майстор
Споко следващият сезон ще е по-добре. По-важно е, че си се убедил от ползата на термовентили, термоглави, ст. термостат а ако сложиш и трипътенвентил ще е приказка.
stomanata_76 - помощник
filip_n написа:
Тая има някакъв часовник и тази ама не е цикличен.... сиреч ако сложиш час 17 максимума и е 23.59 на първи таймер което е направо абсурдно аз до сега бях с настройки на двата таймера че да работи само като съм си в нас ама с термостата има много повече опции за контрол :) Ако някой слага такова чудо просто задължително трябва да слага и едни пари за термостат и термоглави аз отзор спестих февруари и едно по едно слагам ама разхода първата седмица от 28 чувала още ми държи :D
Ама този разход ти го даде горелката на голденфаер?
filip_n - специалист
stomanata_76 написа:
filip_n написа:
Тая има някакъв часовник и тази ама не е цикличен.... сиреч ако сложиш час 17 максимума и е 23.59 на първи таймер което е направо абсурдно аз до сега бях с настройки на двата таймера че да работи само като съм си в нас ама с термостата има много повече опции за контрол :) Ако някой слага такова чудо просто задължително трябва да слага и едни пари за термостат и термоглави аз отзор спестих февруари и едно по едно слагам ама разхода първата седмица от 28 чувала още ми държи :D
Ама този разход ти го даде горелката на голденфаер?
Да това беше обаче преди стайния термистат и термоглавите :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17

Тема "Горелка Марели РВ 52" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: