• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Evgeniy - майстор
Ако и на горния етаж е като SIME, погледни какви модификации се правят оригинално от производителя и ще можеш да си държиш ръката не само за малко на комина :)
"http://doc.sime.it/SimeWSPortale/viewFi ... &lingua=GB"

копирай линка, че скобите бъркат директния цък
n.ganev - майстор
Да бе Баси :) ! Някой те е снимал докато си монтираш тунинга на котлето :yawinkle: . Както писа Филма - Дигна се цената на тез пИечки.
Evgeniy - майстор
Еее доизкусуряването нямаше да стане без твоите експерименти с леярната и специалните куки, за които съм ти благодарен, че ги "уйдурдисахме". Сега Sime-тата нямат тайни вече.
dobrev - специалист
И в горната част е като SIME. Купих и сложих същите чугунени плочи - 2бр. Ще потърся и страничните елементи, на които се поставят тухлите. Някаква идея от къде могат да се намерят?
Evgeniy - майстор
Н. Ганев има връзка в една леярна, където ги поръчахме. Питай го на лично, може да свърши работа и на теб. Поне с него уточнихме размерите вече.
n.ganev - майстор
БаХ маАму, :? ше зема да отворя леярна Баси, че то ша има работа за поне още три четири сезона :lol:
Micho@85 - специалист
Здравейте понеже и аз съм със симе солида 35 кв и пелетна горелка дали бихте споделили нвкоя от таините на въпросните котли.Аз съм сложил една ламарина на нивото на горната врата на зъбчетата с отвор в задния краи и върху нея още едни огънати по ребрата на глидерите платно опряна в задния краи и въпреки това не може да си задаржиш ръката на тръбата.
Благодаря предварително.
dobrev - специалист
Виж линка даден от Evgeni по нагоре за тези котли. От там видях идеята за огнеупорна плоча на долното ниво и чугунени плочи на горното. Свържи се с N. Ganev за странични скоби и чугунени плочи. За долната плоча от огнеупорна пръст ще посоча линк, където има плочи с подходящи размери. В крайна сметка не очаквай чудеса - навсякъде посочват, че чугунен котел преработен за пелети си е компромис.
Micho@85 - специалист
Благодарско намерих тел на представител на симе в София от там ми казаха пластините по ...лв а това с огнеопорните тухли е било за 5 и 8 секционните симета на др не са пасвали страничните крачета иначе работят с еконт.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "По голям буфер или пелетна горелка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: