• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
n.ganev написа:
Функцията я има и при двете версии но си е специална поръчка за Грейко
Бай Гого - специалист
В събота вързах Натурелското управление. Направих горе долу някакви настройки и включих.
При първия опит да запали се оказа че, иска още малко пелети за първото зареждане.
Втори опит успешен. Работи доста добре,но ми направи впечатление че, междинното почистване се скатава /не се включва/
Погледнах настройките 360 сек. /демек на шест минути трябва да сработва/ но неще и неще. Сменявах настройките надолу до 60 сек. и пак забравя да сработва.
Прегледах пак дали съм сложил правилно отметките и не открих проблем. Реших да започнем от най малката настройка 10 сек.
ииии тръгна веднага. Да обаче тези 10 сек. се равняват на 3-5 минути. Казвам 3-5 минути защото,сработва един път на 3 минути,после на пет и така както си иска.
Промених на 20 сек. и почна на да сработва на всеки 10 мин.

Та да питам накрая..

Има ли промени в менюто за междинното почистване в последната версия на V3M-1,или си е някакъв бъг в софта.
Не че,ми пречи и така да си сработва,но да си знам..
alx359 - специалист
Звучи на лоша връзка или на "мързеливо" реле. Ако пипате по връзките на вентилатора докато работи, прекъсва ли той?

Иначе си работи нормално, ако сте с последната версия на платката и софтуера, V3M-1.
Бай Гого - специалист
alx359 написа:
Звучи на лоша връзка или на "мързеливо" реле. Ако пипате по връзките на вентилатора докато работи, прекъсва ли той?

Иначе си работи нормално, ако сте с последната версия на платката и софтуера, V3M-1.
Да с последната версия е..

Не съм пипал по връзките на вентилатора,а и не съм имал съмнения в него защото не ми е направило впечатление по време на работа на степените да прекъсва..
dani731117 - специалист
Здравей бай Гого промяната е че това е време за работа на шнека а не време през което да продухва. Така че колкото повече работи шнека по често ще продухва.Поздрави.
Бай Гого - специалист
dani731117 написа:
Здравей бай Гого промяната е че това е време за работа на шнека а не време през което да продухва. Така че колкото повече работи шнека по често ще продухва.Поздрави.
Мерси!

Да разбирам ли че,трябва да включа и вътрешния шнек от менюто /въпреки че,нямам такъв/ за да се оправят нещата?
Бай Гого - специалист
Опс...Прочетох по задълбочено инструкцията и схванах логиката на работа на междинното почистване..

Благодаря dani731117
dani731117 - специалист
не няма нужда да активираш вътрешният шнек .
alx359 - специалист
Тези настройки може и да помогнат <ЦЪК>.
ktch_1964 - специалист
Имам въпрос към знаещите,става ли управление Натурела за всеядна горелка? Извинете , но аз нищо не разбирам от електроника
и за това задавам тъпи въпроси. Нека не звучи като някаква хвалба, но аз в момента съм тръгнал да си правя такава горелка и
търся мнения дали да купувам такова управление.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: