Най - вълнуващия въпрос зимно време.
a4o_ivanov - специалист
Очаквам коментари за това свързване на радиатор .Със сигурност работи.Но между свързването по този начин и другия ,който познаваме. Кой е по ефективен?

Прикачен файл

Изображение0279.jpg Очаквам коментари за това свързване на радиатор .Със сигурност работи.Но между свързването по този начин и другия ,който познаваме. Кой е по ефективен?
Последна промяна от a4o_ivanov на пет апр 03, 2015 5:59 pm, променено общо 1 път.
a4o_ivanov - специалист
Например; Едната тръба,горе в ляво или дясно а другата долу.
al4o - специалист
Що ли в инструкците на всички термоглави дето съм виждал,пише да не сочат нагоре :?
al4o - специалист
Доколкото са ми обеснявали на :кръст"е най ефективен Както вече си предложил :)
a4o_ivanov - специалист
Това е снимка от Англия и само така съм виждал да ги свързват.И си мисля ,да не са се ,,прецакали,, Англичаните като ги свързват по този начин.Или така да е по ефективно?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
a4o_ivanov написа:
Това е снимка от Англия и само така съм виждал да ги свързват.И си мисля ,да не са се ,,прецакали,, Англичаните като ги свързват по този начин.Или така да е по ефективно?
На кръст е по-ефективно. И ужасно грозно
Аман
LazarGanev - "Велик майстор"
Ето

Прикачен файл

Свързване радиатор.jpg
a4o_ivanov - специалист
Документите показват едно а Англичаните правят друго.Благодаря за нагледния отговор.Но въпросът остава-защо тези,,хитреци,,продължават да свързват по този начин радиаторите?
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами и аз много пъти връзвам така - по-лесно и по-красиво. Само че термовентила наистина е сложен погрешно - термоглавата трябва да е хоризонтална

Тема "Радиатор за парно-начин на свързване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: