Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pipilica - майстор
Скоро почва новия отоплителен сезон и това може да е от полза на някой.
http://www.отработкувтопку.рф/ustroystvo
Аз ще продължавам с опитите за по-лесно и по-евтино топло.
Е кофти не става на линк, ще трябва да се копира ръчно.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Moля, разясни ми тази рисунка как работи
[img]http://www.отработкувтопку.рф/images/stories/%D0%A1%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%B0%20%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BB%D0%B0.jpg[/img]
solar_entusiast - специалист
То системи за работа на отработено масло - колкото искаш.
В момента проблема е намирането на такова, че при голямото търсене и цената му вече не е много изгодна.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
solar_entusiast написа:
То системи за работа на отработено масло - колкото искаш.
В момента проблема е намирането на такова, че при голямото търсене и цената му вече не е много изгодна.
Как върви сега?
шоп - майстор
Мой познат с автосервиз го продаваше миналата година по 80 ст до 1 лв литъра, но и той си направи печка на отработено масло и сега не знам дали продава изобщо.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
шоп написа:
Мой познат с автосервиз го продаваше миналата година по 80 ст до 1 лв литъра, но и той си направи печка на отработено масло и сега не знам дали продава изобщо.
Леелеее. Как са се променили нещата
шоп - майстор
Защо?
сега как върви литъра? Май нищо не се е променило. Пуснах едно бързо търсене в ОЛХ и базара и цената е горе долу същата. Има и обяваи по 50-60-70 ст, ей така от интерес звъннах и се оказа, че или никой не вдига или няма налично:-(
solar_entusiast - специалист
Ако го намериш налично за под 1лв литъра значи си късметлия.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
O, не за сега, преди петнайсетина години, когато се интересувах от, беше безпари направо. Трудното бе, че в лицензен режим, но се намираше и си бе много на сметка

Тема "Интересно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: