Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kani123 - напреднал
съб фев 24, 2024 5:44 pmivanovbg написа:
Като идея вкарай пъво заводските настройки и после почни отначало настройката.
Здравейте понеже не знам точно къде се пише затова отговарям тук тази игра с камините е опасна на мен ми се палят кюнците втори път Доколкото разбирам 59 трябва да е 60 на моята Алба 18 съм го настроил на 120 Има ли параметър който да се намали обдухването при приключване на горенето инструкциите съм ги загубил ! Кюнците ги Почиствам на около всеки 30 изгорени чувала много прах Благодаря предварително на отзовалите се
ivanovbg - майстор
Не знам какви са ти пелетите. За да качва пепел по кюнците е много силен вентилатора при горенето. Аз кюнци чистя един път в началото на сезона.
kani123 - напреднал
съб мар 09, 2024 12:21 pmivanovbg написа:
Не знам какви са ти пелетите. За да качва пепел по кюнците е много силен вентилатора при горенето. Аз кюнци чистя един път в началото на сезона.
Кой вентилатор да намаля параметър 24 28 или при обдухването Не знам кой номер и дали може да се намали :?:
kani123 - напреднал
съб мар 09, 2024 12:46 pmkani123 написа:
съб мар 09, 2024 12:21 pmivanovbg написа:
Не знам какви са ти пелетите. За да качва пепел по кюнците е много силен вентилатора при горенето. Аз кюнци чистя един път в началото на сезона.
Кой вентилатор да намаля параметър 24 28 или при обдухването Не знам кой номер и дали може да се намали :?:
Вече имам страх от тези настройки камината ми е обла 18 сменял съм само запалка за шест години

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: