Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Ще я отварям да чиста този съд на ниворегулатора, при мен се намира отпред и ще сваля само предния панел.
Да добавя , прави проблема когато има повече или по-тежки дрехи, без да е препълнена, стига до центруфуга и спира. После веднага щом рестна програмата пълни вода ,завърта 2 пъти и пак спира,дори и празна . Трябва да седи няколко часа изключена за да тръгне нормално.
gogo7777 - майстор
Като рестнеш програмата, какво стартира първо....пълнене на вода или първо се включва помпата за източване на водата? Имах подобен проблем с един Самсунг. Оправиха го в сервиз, било от някакви датчици.
:drinkers:
пон дек 18, 2023 9:46 amgogo7777 написа:
Като рестнеш програмата, какво стартира първо....пълнене на вода или първо се включва помпата за източване на водата? Имах подобен проблем с един Самсунг. Оправиха го в сервиз, било от някакви датчици.
:drinkers:
Първо изпомпва ,после пълни вода
gogo7777 - майстор
Абсолютно същите симптоми. Карай я в сервиз. На мен ми излезна 1300 крони, което е около 100-на лева
DMN - майстор
:)
Последна промяна от DMN на пон дек 18, 2023 11:40 am, променено общо 3 пъти.
пон дек 18, 2023 10:28 amgogo7777 написа:
Абсолютно същите симптоми. Карай я в сервиз. На мен ми излезна 1300 крони, което е около 100-на лева
Значи в платката е проблема , ще търся друга втора ръка ,ако не намеря ще се взима нова пералня.
Иначе вече виках , "майстор" за същия проблем взе платката да я прави и се оправи изкара 3,4месеца и сега пак .
gogo7777 - майстор
Нямам си на идея дали е платката. Аз не съм я разглобявал пералнята. Би трябвало датчиците да не са на "платката"
hidrazin - майстор
ЦЪК-1
ЦЪК-2
ЦЪК-3
Тя тая пералня на колко години е?
:partyman:
Andri01 - майстор
Дачиците са: по ниво,на ЕД-токов,за оборотите,вибрационен/ евентуално/. Някои вече имат и датчик за протичане на вода- в тава под машината и затваря входа на водата от шланга.
kr1100 - майстор
пон дек 18, 2023 9:30 amNikola9090 написа:
Ще я отварям да чиста този съд на ниворегулатора, при мен се намира отпред и ще сваля само предния панел.
Да добавя , прави проблема когато има повече или по-тежки дрехи, без да е препълнена, стига до центруфуга и спира. После веднага щом рестна програмата пълни вода ,завърта 2 пъти и пак спира,дори и празна . Трябва да седи няколко часа изключена за да тръгне нормално.
Виж ремъка да не е разхлабен.

Тема "Ниворегулатор пералня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: