• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valeto920911 - напреднал
Моля ако някой знае програма за програмиране на схеми да ми е даде.Благодаря предварително.
MamaMy - майстор
схеми? програма? евентуално PonyProg2000
За повече отивам за боб, че свърши.
valeto920911 - напреднал
Аз сам много заинтересуван от страна на електрониката.А проблема е че сам начинаещ и искам да се пробвам сам да създам схема за усилвател който изцяло да е мой.
MamaMy - майстор
Аз пък съм заинтересован от медицина, но съм начинаещ. Искаш ли да ми бъдеш първия пациент за мозъчна операция? :-D
zoro1 - специалист
valeto920911 написа:
Моля ако някой знае програма за програмиране на схеми да ми е даде.Благодаря предварително.
Крайно несериозен въпрос ,колега!Няма програма за програмиране на схеми.Има програми за програмиране на чипове /микроконтролери,памети/Има софтуеър който симулира работата на електронните схеми ,но трябва да ги начертаеш вътре,има си база данни с необходимите елементи.
Какво точно ти трябва?Схема на какъв усилвател искаш да направиш?Авторска няма как да е ,че то са си само няколко класа усилватели -А,АВ,С и др.
valeto920911 - напреднал
Ми аз си мисля за 2x50 на 4ома.Иначе знаеш ли някакви софтуери за електрониката.Ако знаеш моля кажи.
sstefanov - майстор
Никоя програма няма да замести липсващите ти знания!
Ако беше така компютрите щяха да правят всичко без участието на хората.
След като си заинтересуван много от електрониката, си седни на г..а и учи, няма друг начин!
Литература има колкото искаш в нета.
valeto920911 - напреднал
Кажи някаква литература.
sstefanov - майстор
Например:
http://dmitriks.narod.ru/books/books.html

На български - "Полупроводникова техника" на А. Шишков (в книжарниците)
На английски "The Art of electronics" - намира се и по руските сайтове тук-там (в горния линк я има преведена на руски).
  • 1
  • 2

Тема "Програма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: