• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
diduli - специалист
За втори път ми гори третата луна ! Къде е проблема в трафа е хипер китайски ; в луничката ; или в дължината на кабела ??????? Благодаря !
vvventsi - специалист
diduli написа:
За втори път ми гори третата луна ! Къде е проблема в трафа е хипер китайски ; в луничката ; или в дължината на кабела ??????? Благодаря !
Коя е тази третата,която е най близо да трафа ли или най далеко?. А за напрежението което вади трафа с обикновен мултицет не можеш да го измериш,ще ти трябва Волтмер с TRUE RMS функция-което означава да измерва ефективната стойност на не синусоидално променливо напрежение!
diduli - специалист
Третата ще рече ,от четири лунички третата след трафа .
radius - майстор
Е то зависи и с какво я сменяш. Да не би другите да са маркови, а "третата" да е от магазин за 1 лв.
diduli - специалист
Не всички са филипс от 2.5 , от един и същ магазин !
2v6 - майстор
diduli написа:
За втори път ми гори третата луна ! Къде е проблема в трафа е хипер китайски ; в луничката ; или в дължината на кабела ??????? Благодаря !
Как са разположени луничките - какво има над тях?
diduli - специалист
Окачен таван на пана . 4 лунички през едно пано. Над тях има 40 см разстояние. единственото ми притеснение е трафа който е от най китайските 7 лева.4 луни по 35 вата траф 150 вата .
kotyo - специалист
Яко нагоряла фасонка???
Смени я за всеки случай, стотинки са.
moimoimoi - майстор
може просто да имаш късмет..........кофти късмет де :lol:
я вземи някоя от другите три крушки и я сложи на мястото на тази която изгаря-за проба
и провери фасунката
общо взето тия халогенки са сто процентова шитня
2v6 - майстор
diduli написа:
Окачен таван на пана . 4 лунички през едно пано. Над тях има 40 см разстояние. единственото ми притеснение е трафа който е от най китайските 7 лева.4 луни по 35 вата траф 150 вата .
Нали трафа е общ - защо не горят другите?
Има нещо, което се различава при третата :?
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с луни !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: