• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
bulhomes2 - майстор
Понеже касетофона в колата е вграден, има и джойстик за управлението му на кормилото - не ми се сменя със CD с МР3, USB и слот за CD карта. Даже имам такова CD, но най-вече заради джойстика не искам да го сменям. Имам и трансмитерче, което прехвърля МР3-ките в сигнал за радиото. Ма селяния си е с него. Кас'фона е такъв - http://kupuvai.bg/Radio-kasetofon-ot-Renault-cars-n4233
Форума е пълен с майстори - ако някой иска - ще си платя. Идеята ми е да се вкарат чарколяците на трансмитера в касетофона (касетки естествено няма да се ползват вече). Като още по-добро според мен ще е, ако може, музиките от трансмитера да не минават през ефира, а да влизат директно на мястото на касетофонския вход. Може би се казва начално стъпало - досега само за крайно съм чувал - трябва да има и начално :? Ми смейте ми се, ама тъй мога да го обясня. И още по-добре е включването и изключването на бившия трансмитер да става от копчето на джойстика за избор "касетофон-тунер". Ако някой се навие съм сигурен, че от форума на Рено ще му намеря още много клиенти. Ако пък може и песните да с е сменят с джойстика... Ако пък и имената на мр3-ките излезат на дисплея на таблото - мале, мале...
Прикачен файл:
3598.jpg
3598.jpg (61.08 KиБ) Видяна 3593 пъти
Прикачен файл:
3597.jpg
3597.jpg (63.99 KиБ) Видяна 3593 пъти
Прикачен файл:
3599.jpg
3599.jpg (81.04 KиБ) Видяна 3593 пъти
Последна промяна от bulhomes2 на съб мар 30, 2013 7:29 pm, променено общо 2 пъти.
bulhomes2 - майстор
Ма не щъ да ми се перпялкат още джаджи из колата. Казах, че и сега имам трансмитер, ама търся по-"прибран" вариант.
Чаро - Акълия
Записвам се за темата.
Ще си позволя да попитам и аз, ако не възразява Бул...- имам това чудо(Харман Бекер) в колата, свири само 'оригинални' ЦД-та. Разбрахте ме.
Искам и аз да просвирвм от флашка или СД карта... разни емпетройки, без да кича трансмитери и да свалям още повече качеството.
Има ли лек и за мен? Допускам да бучна нещо някъде и да го позиционирам из жабката или..., стига да не сваля качеството на сауда.

Прикачен файл

мики.jpeg
мики.jpeg (8.9 KиБ) Видяна 3560 пъти
darken_nz - специалист
Може, ли едно малко уточнение ?
Свири само оригинални CD-та, или само CD-та ?
Защото, ако е второто лекът е много лесен. :wink:
Иначе, ако е първото си е набутвация.
bulhomes2 - майстор
Бе Владо бе! На какъв език да ти обясня? Не щъ да ми се мотат плейъри, кабели трансмитери и прочие. Антирадара и зарядното на телефона са ми достатъчни.
Чаро, разбира се, че нямам против.
Чаро - Акълия
darken_nz написа:
Може, ли едно малко уточнение ?
Свири само оригинални CD-та, или само CD-та ?
Защото, ако е второто лекът е много лесен. :wink:
Иначе, ако е първото си е набутвация.
Свири правени от мен на компютъра със сигурност!
Не ме карай да ти обяснявам само... :rolleyes: с неро ги правя. :lol:
darken_nz - специалист
Ами проблем няма.
И аз това предполагах.
По-старите устройства не са на ''Ти'' с mp3-ките.
Какво да се прави....
И аз исках по едно време да свържа на мястото на повреденото CD на касетофон друг сигнал, но се отказах.
  • 1
  • 2

Тема "USB трансмитер в касетофона на колата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: