• 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 161
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
jekasus - майстор
значи не съм грешен :-D мислим в правилна посока и тая уйня ще отиде в кофата, щото при включено осветление и изключена тая уйня, ма шибна леко тока, като допрях жицата.
То цялото табло ще има промени, че от гараж става офис.
hidrazin - майстор
Знам, знам. :) И други работи знам. Шнайдер успя да му затвори пътя към Европа с поредица от заведени дела. Само в периода 2004-2008 са към двадесетина. Разбира се повечето бяха отхвърлени и май в Китай осъдиха Шнайдер да заплати на CHINT над 50 млн. долара. Да ама агресивната политика на Шнайдер в Европа успя и CHINT безнадеждно закъсняха с влизането тук.
При други обстоятелства може би щяхме да тачим CHINT и да викаме - пфууу..., Шнайдер. :lol:
В интерес на истината нямам лични наблюдения от тях. Тук там обаче срещам из нета отрицателни отзиви. Може да са само предубеждения. :?
:partyman:
P.S. Сега ще ми е интересно ако Шнайдер ни набутат EASY 9. :shock:
MIRO_073 - майстор
hidrazin написа:
Знам, знам. :) И други работи знам. Шнайдер успя да му затвори пътя към Европа с поредица от заведени дела. Само в периода 2004-2008 са към двадесетина. Разбира се повечето бяха отхвърлени и май в Китай осъдиха Шнайдер да заплати на CHINT над 50 млн. долара. Да ама агресивната политика на Шнайдер в Европа успя и CHINT безнадеждно закъсняха с влизането тук.
При други обстоятелства може би щяхме да тачим CHINT и да викаме - пфууу..., Шнайдер. :lol:
В интерес на истината нямам лични наблюдения от тях. Тук там обаче срещам из нета отрицателни отзиви. Може да са само предубеждения. :?
:partyman:
P.S. Сега ще ми е интересно ако Шнайдер ни набутат EASY 9. :shock:
CHINT е разработен от Шнайдер. Но Китай е силна държава :-D Всички допълнителни аксесоари за модулни прекъсвачи, моторни защити и допълнителни контакти от MULTI 9 стават на CHINT :wink:
В интерес на истината нямам лични наблюдения от тях. Тук там обаче срещам из нета отрицателни отзиви. Може да са само предубеждения. :?
Аз смятам, че имам :) ДТЗ и моторните защити не са за познати и приятели :-D Както и модулните контактори NCH8 - прегряват, започват да бучат след месец-два и затова в кутиите имат сепаратори при за въздушна междина при нареждане в блок на дин шина, НО миниатюрните прекъсвачи, прекъсвачите в лят корпус, контактори, термични релета са добри.
P.S. Сега ще ми е интересно ако Шнайдер ни набутат EASY 9.
Бъди сигурен :wink:

Открийте разликите

Изображение

Изображение
Последна промяна от MIRO_073 на нед мар 16, 2014 8:55 pm, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
MIRO_073 написа:
...Бъди сигурен :wink:...
Лошо! За сега ще си карам на други марки. :-D За редови клеми съм се запасил от PHOENIX CONTACT GmbH & Co. KG.
Дали съм сгрешил? :? :lol:
:partyman:
MIRO_073 - майстор
Мился, че Шнайдер притежава 20% от PHOENIX CONTACT GmbH & Co. KG и те правят редовите клеми за тях.
drastar - специалист
Не му е точно тук мястото на този линк, но....може да е полезен на някого, а може и да го има на български, но,аз не открих.
http://hto.power.schneider-electric.com ... BelgiumNfc
mitko_rupite - специалист
Здарвейте , някой срещал ли е контакт с вградена ДТЗ ??
( демек да се ползва при двупроводна инсталация ...)


.
MIRO_073 - майстор
mitko_rupite написа:
Здарвейте , някой срещал ли е контакт с вградена ДТЗ ??
( демек да се ползва при двупроводна инсталация ...)


.

То има, ама дали е направен според теб да се ползва за двупроводна инсталация? :-D

Прикачен файл

Без име 5.jpg
hidrazin - майстор
Има обаче адапторчета. Само дето не се сещам за какво е тоя цирк?
http://www.aliexpress.com/item/RCD-sock ... 79474.html
:partyman:
mitko_rupite - специалист
Хидра с цялото си уважение ...
Няма нужда винаги да "проповядваш" като ходжа от джамия .... и всички да спират по улиците и да ти се кланят ....
Цирк ли е .... Лъв у цирка ли е ...ти кажи сега ....

Изображение

Изображение

.
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 161

Тема "Дефектно токова защита" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: