Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте, незнам дали е правилното място за въпроса ми, но незнам как да свържа лед луничките на проекта ми за лампа. Прикачвам снимки на луничките и проекта. Моля ако някой знае да ми пише. Благодаря.
Прикачен файл:
Screenshot_20200904_063919_com.android.chrome.jpg
Прикачен файл:
Screenshot_20200904_065806_com.android.gallery3d.jpg
valentino76bs - майстор
https://store.comet.bg/files/mf/product ... _img_2.jpg
Да използва това!
Да свърже паралелно!
Кабел швпс 2Х1,5 без накрайник се защипва добре в клемата.
Кабелите на луните ги прегъни на две да стане по голям обем да може по добре и те да се защипят.
tzetz009 - специалист
пет сеп 04, 2020 8:42 amvalentino76bs написа:
https://store.comet.bg/files/mf/product ... _img_2.jpg
...........
Кабел швпс 2Х1,5 без накрайник се защипва добре в клемата.
Кабелите на луните ги прегъни на две да стане по голям обем да може по добре и те да се защипят.
:? Б@си , и от кабелни накрайници ли спестявате вече .(Колко пари спестихте , да почна да спестявам и аз ?). Ваго клемите са така разчетени , че и пластмасовата част на накрайника си влиза вътре и проблема е точно никакъв . И става по Ентелигентно и не стърчат единични жички , които реално могат да направят проблем ! После 'що някой се хвърлил за "задна ножица" :lol: !

:partyman: :partyman: :partyman:
krasi92 - майстор
Не се препоръчва монтаж на провоници в пружинни клеми с накраиници. Или голи или покалаени.
tzetz009 - специалист
пет сеп 04, 2020 7:18 pmkrasi92 написа:
Не се препоръчва монтаж на провоници в пружинни клеми с накраиници. Или голи или покалаени.
:? Все пак става въпрос за проводници със сечения от 0,75 mm² и 1,5 mm² ( а не 2,5 mm² или 6 mm² ) ! Аз тинола не бих си хабил изобщо !

:partyman: :partyman: :partyman:
hidrazin - майстор
Ай стига. става дума за някакви утрепани лунички със смешните 3 вата - няма и 15mA на ламБа.
И с фалшив (алуминиев) LAN кабел да ги захрани, пак ще ламбят...
На всичкото отгоре в Амазон лъжат като дърти ман...гали - 3 вата лед щяла да подмени 35 вата халогенна... :lol:
Ще подмени на върба в сряда.
Е, Десислава изгоря с едни 65 евра (за 10 броя) но нали трябва да има и калинки??? :-D
:partyman:
valentino76bs - майстор
пет сеп 04, 2020 6:43 pmtzetz009 написа:
пет сеп 04, 2020 8:42 amvalentino76bs написа:
https://store.comet.bg/files/mf/product ... _img_2.jpg
...........
Кабел швпс 2Х1,5 без накрайник се защипва добре в клемата.
Кабелите на луните ги прегъни на две да стане по голям обем да може по добре и те да се защипят.
:? Б@си , и от кабелни накрайници ли спестявате вече .(Колко пари спестихте , да почна да спестявам и аз ?). Ваго клемите са така разчетени , че и пластмасовата част на накрайника си влиза вътре и проблема е точно никакъв . И става по Ентелигентно и не стърчат единични жички , които реално могат да направят проблем ! После 'що някой се хвърлил за "задна ножица" :lol: !

:partyman: :partyman: :partyman:
Не става въпрос за пестене.....
Обувки ,накрайници ....после карбовачни клещи
Иди и обяснявай....щот трябва да сме сложни и оригинални!
И ще стърчът ако ръцете му са в ......
gogo7777 - майстор
пет сеп 04, 2020 11:57 pmvalentino76bs написа:
Не става въпрос за пестене.....
Обувки ,накрайници ....после карбовачни клещи
Иди и обяснявай....щот трябва да сме сложни и оригинални!
И ще стърчът ако ръцете му са в ......
+1
Карбовачни клещи за к'во? Накрайника може да се сплеска с чук. В наредба #3 не пише, че не се допуска.
:wink:

Тема "Лед лунички" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: