• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kak moga da vurza dve kontrolni lampi na edin kontaktor kogato raboti da sveti ednata i kogato neraboti da sveti drugata :?:
Junak - майстор
Ако пишеш на кирилица има по голяма вероятност някой да го прочете...
sstefanov - майстор
我怎麼能運行指示燈,當系著接觸的兩個控制燈,當一個下跌的其他燈
moimoimoi - майстор
транслейшъна ми не работи!.............и ся какво шъ праим? :?
crez - майстор
pecata_1985 написа:
kak moga da vurza dve kontrolni lampi na edin kontaktor kogato raboti da sveti ednata i kogato neraboti da sveti drugata :?:
Пеца, аз съм българин и твоите маймуници не ги разбирам, ако искаш съвет задай въпроса си на кирилица.Ей, какъв народ се навъди една дума на кирилица не желае да напише. :x
jekasus - майстор
pecata_1985 написа:
kak moga da vurza dve kontrolni lampi na edin kontaktor kogato raboti da sveti ednata i kogato neraboti da sveti drugata :?:
Как мога да вържа две контролни лампи на един контактор. Когато работи, да свети едната и когато не работи, да свети другата.

Като има отговори, ще се опитам да ги преведа на лайняница :-D

Всъщност, хора, като задават такива въпроси, по хубаво да не барат тока.
moimoimoi - майстор
:weedman:

Прикачен файл

лл.jpg
лл.jpg (42.73 KиБ) Видяна 1715 пъти
Последна промяна от moimoimoi на пон дек 08, 2014 9:35 pm, променено общо 1 път.
MIRO_073 - майстор
Wzema[ tuj, slaga[ go na onuj wruzwa[ kabelite, alet towa lambata i gotowo.
shadow__01 - майстор
Интересното на темата е, че всеки от пишещите може да начертае и даде схема на въпросната сигнализация. Това да се пише на "лайняница" е проява на неуважение към тези които четат и може би искат да помогнат, но на въпрос зададен по такъв начин...
Добре е да се знае какъв е контактора и в каква схема е свързан за да се знае как да се изпълни най-лесно.
Иначе понятията "нормално затворен" и "нормално отворен" говорят ли ти нещо?
Andri01 - майстор
Щом пита за такава елементарна работа,значи НО и НЗ контакти са като жителите на 3-я спътник на Сатурн за него!
  • 1
  • 2

Тема "kontaktor" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: