• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
evsibo - специалист
Благодаря . Единствено се замислям да не ми направи проблем този ламинат при температурните разлики . Нали го дават че не трябва да се захваща понеже имал разширяване и събиране , била свободно стояща настилка.
EDI - майстор
Надали ще имаш такива големи разлики, няма да е голямо ринейното разширение, руснаците си правят тавани с ламинат.
Chefo77 - майстор
Какви температурни разлики, това е хартия с пластмасово покритие ... Изобщо не се притеснявай за тях :) "Дават" му да е свободностоящ заради влажностно разширение.
Поздравления, много добре се е получило!
Илиян Илиев™ - майстор
От вътре е готино, но отвън не ми се нрави. То това си е до вкус - при всеки е различно.

Според моя вкус е по-красиво да се направи от гипсокартон или тънък газобетон за да бъде в същия цвят като останалите стени.
peter_m - специалист
И за мен по-добрия вариант е да беше изградено със стена (картон или итонг), а не с пдч. И да се сложи една врата като тъмната (може и плъзгаща).
svetliopi44 - Чирак...
Дам ... стена и една тапетна врата и щеше да е супер...
Със здраве да си го ползвате ... иначе браво за умението .
evsibo - специалист
Да но все пак това е гардероб а не стая , а и като се има предвид че ламината вече беше нареден и стените боядисани си мисля че , това беше най доброто решение .
l_bonev - специалист
Не ,че вече е от значение ,но и аз не харесвам цветът,иначе браво. =D> Понякога ( в 99%)от случаите не трябва да слушаш жените. :supz:
  • 1
  • 2

Тема "Един вграден гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: