Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Gek - специалист
Аз за хола съм поръчал да ми правят това...демек по твоята логика: "...не искам старите мега секции с по 200 книги , горните и долните шкафове да са пълни с дрехи, терлици и тем подобни....".

:lol: :lol: :lol:
Жив и здрав, различни хора, различни вкусове...

Прикачен файл

1112.jpg
1112.jpg (90.21 KиБ) Видяна 3412 пъти
kuuuuuul - майстор
Според мен трябва да оценяваме това колко труд е положен,а в случая е огромен :supz: и всичко е станало супер както точно си го е искал casparcho каквито цветове си му харесват такива ще си сложи,а пък някой му завидя и се огледа в бирата даже :-D Аз имам само една забележка,кутийките на тази бира са метални и не са подходящи за сл.колектор :lol:
Те старите секции се връщат като гледам тук-там.На мен празни стени по не ми харесват.Не съм фен и на червения цвят,но това е друга бира.
Иначе изпълнението е чудесно!Браво.
тонито68 - напреднал
Gek написа:
Аз за хола съм поръчал да ми правят това...демек по твоята логика: "...не искам старите мега секции с по 200 книги , горните и долните шкафове да са пълни с дрехи, терлици и тем подобни....".

:lol: :lol: :lol:
Жив и здрав, различни хора, различни вкусове...
Яко му дупе на тоя дето ше чисти прахоляка от тези дупки /то дори не са рафтове/
kons - напреднал
Ми всъщност и на мен ми харесва.

Любими са ми философи, дето веднага се хващат да критикуват, и то не градивно а в "цигански" стил. Хаиде бе, било циганско. Що за изказ е това ? Като не ти харесва, вместо да се "изходиш", па замълчи си.

На първо място, човека е вложил труд, което е само и единствено за уважение !

Хайде авторе, споко, и не им се връзвай на подобни провокативни изказвания.
KingLin - майстор
И на мен ми хареса изпълнението на каспачо. Явно с много чувство е правил всичко (макар да усещам и женска ръка в дизайна :) ) Но така и трябва все пак това ще е обитавано от семейство а не от един човек. Даже си мисля да крадна идеи след време като дойде и моя ред.

На Гек холчето също е много стилно и това за прахта в "дупките" много си е относително. Във Варна където живея в момента ( в къща ) е много прашно и прахосмукачката дори не я прибираме и ми седи в краката под бюрото и в момента. Даже в аквариума макар и с капаци след 2-3 седмици се вижда как е запрашен горния слой. А в Бургас където съм отраснал в панелен блок на седмия етаж прах почти нямаше. Бюфета в хола в който имаше наредени кристални чаши за украса се чистеше 1 или 2 пъти годишно и пак не си личеше да има прах. Просто факторите с който трябва да се съобразява човек когато строи, ремонтира или обзавежда са толкова много че понякога просто не е възможно да се съобразиш със всичко.

Браво каспарчо и дано скоро не 1-2 а 3-4 чифта малки крачета да "щапуркат" из този дом. Все пак трябва да се грижим за положителния прираст в България :D

Тема "Ето го и нашия дългоочакван етаж :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: