• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
nikogargov - специалист
:)

Прикачен файл

Снимка0337.jpg

Прикачен файл

Снимка0339.jpg

Прикачен файл

Снимка0347.jpg
KnauFer - специалист
Готин нивел ;) Тоз Винтоверт не ми е от любимите ... Добре е като правиш предстени о-вки,тавани да разминаваш фугите на картона ;)
:goodman:
ivanovrg - специалист
аз на моите нивелири съм им отрязал ушите (отгоре) ,че да може да се приближава по-вече до съществуващия таван
nikogargov - специалист
KnauFer написа:
Готин нивел ;) Тоз Винтоверт не ми е от любимите ... Добре е като правиш предстени о-вки,тавани да разминаваш фугите на картона ;)
:goodman:
С Винтовера да ти кажа досега съм нямал проблеми а и батериите си му издържат доста. А за фугите благодаря ти за забележката но само да поясня че картона е поставен върху дървения направо закован с бая винтове.
nikogargov - специалист
ivanovrg написа:
аз на моите нивелири съм им отрязал ушите (отгоре) ,че да може да се приближава по-вече до съществуващия таван
Наистина колега това е недостатък, но все пак ме е жал да го огрозоля а и ще се спести едва 15мм. дали ще има смисъл :?
KnauFer - специалист
Хубаво става ,пусни една снимка да видим армстронга като е готов ;)
nikogargov - специалист
От доста време е готово :partyman:

Прикачен файл

Снимка0341.jpg

Прикачен файл

Снимка0340.jpg
KnauFer - специалист
Колега,1во трябваше да боядисаш стените и тогава да направиш армстронга ,сега боядисването ще ти е малко сложно :)
nikogargov - специалист
Колега това беше една барака в един бивш завод за цимент, не искаха да го боядисвам аз понеже си имали работници за тази работа. И аз така им обясних, че е след боята, но те държаха да свърша всичко и да им остане само боята за тях. Но след всичко което направих и след фактурата която написах :shock: си го боядисах пак АЗ :lol:
ssmmaaa - специалист
KnauFer написа:
Колега,1во трябваше да боядисаш стените и тогава да направиш армстронга ,сега боядисването ще ти е малко сложно :)
Какво пък му е сложното на боядисването? Ако то беше 1во най-много да си изцапа стените,като прави тавана
  • 1
  • 2

Тема "Верните ми колеги" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: