• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
lov - майстор
Ако беше прочел малко по внимателно въпреки правописните грешки на колегата и преди да почнеш да подскачаш щеше да разбереш че ства на въпрос за готварска печка ''Hansa'' . А след като е готварска едва ли ще е толкова луд да ползва туристически бутилки или флакони за еднократна употреба. А такива дето питат са по малко опасни от тези дето първо ръчкат пък после питат.
И в доста от ръководствата на такива уреди има описание как да се регулират горелките. И никъде няма излишно написано да не се вика ''трънски майстор''. Та за да си спестя ровенето го пратих да си търси в нета и да не вика точно такива майстори дето за 5 минути ще му вземат 20 лева за нищо.
Tiger - специалист
lov, смених дюзите и намерих регулиращия винт. Определено нямаше да позная, че се намира под врътката само по схемата от книжката.
Благодаря за информацията, която сподели
lov - майстор
Вземи удари някое кадро и направи едно описание, че след някой друг месец пак ще има или нова тема или питане в същата.
Мен кучетата ме яли за благодарности направи го това заради форума.Аз знам как става и какво да диря но има много хора които си карат котлончетата без да са пипани и после тази марка не струвала или онази да не говорим пък когато тенджерите са постоянно опушени от долу. Последно гледах описанието на една друга турска. Не стига че отпечатването е в най лошо качество картинките просто са едно мастилено петно, ами и превода машинен че дори и на мен ми беше трудно да разбера за какво идва реч.
Tiger - специалист
Малко се позабавих със снимката, но то празници, после след празници....

Онова жълтичкото, което се вижда е регулиращия винт. Трябва доста тънка отвертка за него. Врътката се маха с дърпане на вън. Закрепването ѝ е както при старите Мечти

Клик тук
  • 1
  • 2

Тема "Щуцер за газова връзка към комбинирана печка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: