Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Kondor1 - специалист
Пералнята напреди изцъка нещо и спря насред пране. В най-добрия случай може да е бушон, но по-вероятно нещо е излязло от строя (Индезит, модел отпреди 15г). Въпросът е как може да се източи водата - предполагам има някакъв общ подход и няма да се налага наводняване.
hidrazin - майстор
Пробвай да я източиш по малко от филтъра.
:partyman:
kuger - майстор
Свали маркуча за мръсна вода долу, и ще се отточи.
hard_core - специалист
kuger написа:
Свали маркуча за мръсна вода долу, и ще се отточи.
+1 .... миналата неделя го правих това упражнение :evil:
Kondor1 - специалист
Доизточих отпред където се събират предмети. Иначе имаше късмет нивото да е под отвора на барабана и се отвори без наводняване. Не разбрах само като е изгасена сама ли се отключва, защото светеше лампата за заключен капак.
kuger - майстор
Случвало при моята да я изключа от ключа, но не от контакта, и след зададеното време да се отключи. Но от контакта не съм пробвал как ще е.
mladkal - майстор
Нашата не ще и не ще да източва... Разкостих я цялата. Филтъра за частици не му обрънах внимание, щото жената го беше чистила... След еедна цяла неделя гъзене и проба грешка, грешка-проба ми кипна и се вкиснах. Отворих филтъра и дълбоко в него бе засенало парче от една банела..Малко стоманено парченце... Което не позволяваше на перката от помпата да източва водата... Отстраних го и всичко си дойде по местата. :)
Andri01 - майстор
Извод:сменяш сутиена с такъв без банели :) "Майтап бе Уили" :partyman: :partyman:
lyubohar - майстор
Това с банелите е първото,което е трябвало да провериш. :lol:
Откакто направи нагревателя на нищо повече сутиени съм забранил да се перат в пералнята.
kr1100 - майстор
един банел ми беше изкарал акъла. През отвор на барабана трие в кожуха.Различне шум при обороти и при ниска скорост, на въртене на ръка няма шум, вътре в барабана не се напива. Добре,че кожуха е CrNi че не се притесняват от надиране .

Тема "Източване на пералня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: