Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
chapara - майстор
Трудно ще се справиш със заглажданети, да не кажа невъзможно. Направи го на другия ден със саморазливна замазка😉
ivanovbg - майстор
Саморазливната не беше ли за вътрешна само?
ivanovbg - майстор
Не знаех, че има и такива. Мерси.
nautilus33 - майстор
Да не се мъча значи. Най-вероятно ще сложа отгоре подложка за ламинат 5мм преди да поставя басейна.

ПП принципно пердашене с дървена пердашка след като дръпне бетона удачно ли е, или това е само за замазки? Или как точно да го загладя максимално добре, защото всичко, което съм изливал досега, като изсъхне след ден-два става леко рошаво :) Принципно тегля с мастара като клатя наляво-надясно и повтарям така докато не остане материал, който да увлича мастара. Гледам да не е много водата, като го стисна в шепа, да стой на кюфте.
chapara - майстор
чет юли 13, 2023 10:24 pmnautilus33 написа:
Да не се мъча значи. Най-вероятно ще сложа отгоре подложка за ламинат 5мм преди да поставя басейна.

ПП принципно пердашене с дървена пердашка след като дръпне бетона удачно ли е, или това е само за замазки? Или как точно да го загладя максимално добре, защото всичко, което съм изливал досега, като изсъхне след ден-два става леко рошаво :) Принципно тегля с мастара като клатя наляво-надясно и повтарям така докато не остане материал, който да увлича мастара. Гледам да не е много водата, като го стисна в шепа, да стой на кюфте.
Ако имаше начин, а той е теглене с вибро дъска и шлайфане с хеликоптер, то нямаше да има замазки😉, било то и гланцирани. Подложка за ламинат мисля ще жабясва, а и ще се хлъзга по бетона. По добре освен саморазливката мека изкуствена трева, тя се отцежда и съхне.
nautilus33 - майстор
Колко дена след като съм излял мога да сложа басейна отгоре и да пълня? В петък ляхме, в сряда дали ще е твърде рано?
chapara - майстор
пон юли 17, 2023 11:18 amnautilus33 написа:
Колко дена след като съм излял мога да сложа басейна отгоре и да пълня? В петък ляхме, в сряда дали ще е твърде рано?
Не, даже за да държиш бетона охладен го слагай😉
nautilus33 - майстор
Благодаря. Иначе бетона го оливам по няколко пъти на ден.
gogo7777 - майстор
Малееееее....дори железар като мене ще се справи със заданието......Ама да питам, що трябва да се лее бетон за не'къф си комуфлажен басейн? Фърли един балатум и готово.... :)

Тема "Изливане на плоча за басейн" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: